Що нового?

Набір учасників Гайд по безкоштовному просуванню в Instagram і Тікток (Анастасія Черемнова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
цей відео ГАЙД - твоя покрокова інструкція в світі безкоштовного просування, залучення передплатників і пошуку клієнтів через Instagram і Тікток!

Використовуючи всі інструменти, якими я ділюся з тобою в цій Гайді, я змогла розвинути свій блог за 9 місяців до півмільйона передплатників в Тіктоку і 150.000 передплатників в Instagram. Якщо ти просто застосуєш інструкцію з цього Гайда, ти теж зможеш!

цей Гайд для тебе,
якщо ти хочеш:​
  • стати популярною
  • продавати товари або послуги
  • співпрацювати з брендами і заробляти на рекламі
в Гайде Я дам тобі інструкцію по створенню контенту, який буде залучати до тебе тисячі нових передплатників, а також допоможу впоратися з твоїми страхами на шляху до успіху!
Гайд підійде для будь-якої ніші, ким би ти не була: візажистом, мамою в декреті, майстром манікюру, фотографом, лікарем, психологом, а також для особистих брендів, акаунтів салонів краси і магазинів. Гайд допоможе тобі залучити нових передплатників і клієнтів і забезпечить хороший дохід від продажу послуг, товарів або реклами.

що чекає на тебе в Гайді
  1. стратегія просування в 2021-2022 році без вкладень
    Що потрібно робити для того, щоб залучити аудиторію вже завтра!
  2. що знімати і де брати ідеї
    Алгоритм створення контенту, який подобається людям і приваблює передплатників безкоштовно!
  3. як знімати: секрети зйомки і монтажу
    Інструкція по зйомці, постановки кадру, інвентар для зйомки, програми для монтажу відео.
  4. алгоритми просування
    Що потрібно робити в Instagram і Тікток для безкоштовного просування і залучення аудиторії.
  5. Страхи і як з ними працювати
    З чим стикається кожен блогер і як побороти свої страхи.
  6. Топ відмовок
    Як перестати сидіти на попі рівно і почати робити!
я доклала максимум зусиль, щоб якомога докладніше розповісти тобі про всі секрети безкоштовного просування в Instagram і Тікток, тепер справа за тобою, я в тебе вірю, у тебе все вийде! Цей Гайд-твій перший крок на шляху до життя твоєї мрії!

https://privatelink.de/?https://promarafon.com/guide
 
Угорі