Що нового?

Придбаний Гайди 2 в 1" Мистецтво ефектної фотографії " + "як знімати і обробляти stories" (Яна Левенцова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 129 ГРН
Учасників: 0 з 18
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 7.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


О??

Я зібрав V цих документах інформацію, якою володіють топові блогери і фотографи. Інформацію, яку я шукала по крихтах роками, на власному досвіді і помилках. Але також лайфхаки на зйомці, секрети переробляє і прихований інструментарій популярних додатків.

Плюс це, а не просто шпаргалка В самим класним додатків в зйомки (хоча це в mute). Я розкрила психологічний терміни ведення відеострічки, поділилася лайфхаками всередині популярних додатків, і зробив потужну інструкцію з використання рідкісних додатків.

Хто вони??
  • мобільним фотографам, що хочуть заново розкрити у форматі себе звичний
  • професійним фотографам, що хочуть стежити для трендами Instagram і працювати з модних додатках
  • Блогерам, в яких замилився очей, і вони хочуть змінити стиль візуала
  • звичайним хлопцям, яким подобаються естетичні кадри, і вони хочуть вивести свій блог на наступний рівень
  • початківцям блогерам, і мікроінфлюенсерам це країни, які тільки вчаться новини ідеальну стрічку
  • всім, ви цікаві теми установка і зйомки
це ви дізнаєтеся?
  • re користуватися додатками, c, яких я обробляю фото
  • повторіть світлом c різний час доби, і (c який годинник виходять найвдаліші кадри
  • re працювати s кольором: до/після
  • повторіть" монтувати " кадри до/після
  • оновіть телефони на 100%
  • Список, всіх додатків, якими я користуюся, в відеозйомки переробляє c інструкцією k застосування
  • повторні історії
  • повторні історії, і (C який час
  • Re швидко і ефективно монтувати довгі відео
  • мої малюнки, малюнки та переробки
письменник-фотограф і блогер Яна Левенцева (yana_leventseva)

Продажник
<клас div="bbcodeblock bbCodeQuote"> ****** https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/yana_leventseva/
 
Угорі