Що нового?

Набір учасників Gala-Lightroom & amp; Acr Presets Pack (Марат Сафін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 166 ГРН
Учасників: 0 з 22
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 7.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Asteri, Аигога Homer, vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...

Я займаюся фотографією з 2006 року.
З тих пір у мене неодноразово змінювалася Фототехніка: від мильниці Соні до цифрових дзеркалок Никон; змінювалася обробка фотографій: в кольорі, в насиченості, в контрасті, в тонуванні; змінювався сам процес зйомки: бачення світла, кольору, внутрішньокамерні настройки. І якби мене сьогодні попросили обробити нові фото, наприклад, як робив це в 2013, 2014 роках: контрастно, нейтрально, не насичено, похмуро, — то я не зміг би цього зробити. Вірніше, повторити-то обробку у мене б вийшло, але от не хочеться її повторювати, так як смаки змінилися. Зараз (коли вільного часу стало більше) я вирішив покопатися в старих архівах своїх фотографій і виявив безліч Raw-файлів, із застосованими до них параметрами обробки в ACR (Lightroom). Це і надихнуло мене зібрати пакет пресетів"Gala". Я ніколи не любив (і зараз не люблю) обробляти фотографії, і тому сиджу в редакторі над одним знімком близько хвилини. І часто записую для себе пресети, так як це ще більше прискорює обробку.

"Gala" - це набір з 17 пресетів для Lightroom (в тому числі мобільної версії) і ACR (Adobe Camera Raw), записаних мною (старим і новим) по фотографіях з 2011 до 2020 років.

"TW"
Записаний в 2017 році і активно використовувався в той період. Тоді я проживав в СПб і фотографував дівчат в приміщеннях квартирного плану (звичайно ж, день за вікном був похмурий). Пресет контрастний," фарбує " нейтралі в холод. Схожий з моїми часто використовуваними камерними настройками в Никоне Д700, тільки в камері все "зеленить", а пресет більше віддає"цианом".

"FL"
Пресет створений в 2014 році. У той час я набагато частіше знімав на природі, сутінкове світло, похмуре світло були популярними на фотографіях. Пресет контрастний, деталізований у світлинах і має тепле Тонування.

"AYa"
Пресет, записаний в 2011 році і доопрацьований в 2013 після зміни деяких функцій ("движка") в ACR. Нейтральний, об'ємний. Має слабку холодну Тонування

"DK"
Самий контрастний пресет в наборі. Мабуть, краще йому опис залишив мій друг:"дістає драму з них*". Має гостру криву, робить глибокими холодні кольори. Записаний у 2014 році

"R"
Пресет, який часто застосовую по сонячним, теплим фотографіям (і не тільки). Записаний у 2016 році. Контрастний, підсилює деталізацію теплих кольорів. Один з найбільш універсальних пресетів, який лягає на багато моїх знімків.

"BW"
ЧБ-пресет, створений в 2013 році, дуже контрастний, місцями галасливий. Часто вимагає поправки налаштувань. Червоні, теплі кольори робить темніше. Думаю, ви вже в курсі, що я любитель більше кольорових фотографій, ніж чорно-білих, і в основному знімаю, використовуючи кольорові режими налаштувань у фотоапараті, але все-таки буває роблю ЧБ. І, звичайно, я за те, щоб отримувати контрастну шкіру, тому і пресет записав відповідний.

"DG"
Пресет, записаний в 2015 році. Має помітну холодну ("ціаново" -зелену) Тонування в тінях. Робить жовті, зелені кольори темними, глухими, колір шкіри теплим, однорідним, але при цьому глибоким

Ви, напевно, помітили, що більшість пресетів в наборі "Gala" зменшують кількість кольорів, з'єднують кольору. Це пов'язано з моїми смаками. Схожу ж обробку я продовжую і в Photoshop. Отже, як бонус, ви також отримаєте пресет "Selective Color" для Ps, який я часто використовую як остаточне" досягнення " кольору.


автор: Марат Сафін

Ціна: 450 руб

Продажник
https://privatelink.de/?https://vk.com/@vapas-gala-lightroom-acr-preset-pack
 
Угорі