Що нового?

Придбаний Гармонія гормонів, 1 ступінь, лютий 2019 (Олена Китаєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 74.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Курс "гармонія гормонів" - навчання учасників збереженню і відновленню фундаменту молодості і здоров'я за допомогою методів натуропатії. Старт - 1 лютого 2019 року.

Курс містить найпотужніші техніки:
  1. Активаціїї ендокринних залоз
  2. Відновлюють роботу рецепторів до гормонів
  3. Спрямовані на усунення дефіциту статевих гормонів "молодості".
  4. Дізнаєтеся? як нормалізувати рівень кортизолу, інсуліну, пролактину.
  5. Як повернути овуляцію, відновити цикл і повернути місячні. Даю спеціальні техніки, безпосередньо спрямовані на роботу яєчників.
  6. Робимо вправи і практики, що прибирають симптоми ПМС.
  7. Отримайте вебінар та консультацію з основ харчування від нашого нутриціолога.

як розуміти потреби свого організму?
  1. Активаціїї ендокринних залоз
  2. Відновлюють роботу рецепторів до гормонів
  3. Спрямовані на усунення дефіциту статевих гормонів "молодості".
  4. Дізнаєтеся? як нормалізувати рівень кортизолу, інсуліну, пролактину.
  5. Як повернути овуляцію, відновити цикл і повернути місячні. Даю спеціальні техніки, безпосередньо спрямовані на роботу яєчників.
  6. Робимо вправи і практики, що прибирають симптоми ПМС.
  7. Отримайте вебінар та консультацію з основ харчування від нашого нутриціолога.
на курсі запрошені спеціалісти:
Нутриціолог і практикуючий лікар, кандидат медичних наук, Д-доктор інтегративної превентивної медицини. Персоналізований підхід. Сфера інтересів-Репродуктивна ендокринологія, гормональне здоров'я.

навіщо ж на курсі доктор?
Допомагає підібрати індивідуальні схеми відновлення здоров'я. Розібратися в ваших причинах захворювання. Проводить розбір аналізів. Відповість на всі ваші запитання.

Нутриціолог допомагає розібратися в дефіцитах мікроелементів. Як правильно компенсувати організм, щоб у нього були ресурси впорається з будь-якою патологією. Дає рекомендації по харчуванню. Крім великої практичної частини в групі будуть лекції: об'ємний і глибокий матеріал, де я пояснюю все доступною мовою для простої людини, а не мед. працівник. Навчу вас виявляти? у чому ваш організм відчуває дефіцити і як це компенсувати. Спеціальні вправи на курсі не мають відношення до йоги, цигун і даоським практикам.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/atavina_kit/
 
Угорі