Що нового?

Набір учасників Гармонізація 2022. Тариф Стандартний (Олександр Зараєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


26 грудня 2021 р.
прямий ефір з Олександром Зараевым


Дорогі друзі!

Цього року на вебінарі "Гармонізація 2022" я хочу провести з вами давньоєгипетську містерію, магічну і дуже незвичайну.

Під час медитації я допоможу вам донести своє душевне "Послання" до вищих сил, і ми разом попросимо благословення на виконання своїх бажань.

Ми дуже багато уваги приділяємо духовному зростанню, але ж у нас є ще й звичайне, мирське життя. І в ній ми хочемо мати здоров'я, успіх в кар'єрі, фінансову стабільність, щастя, любов, творчість, благополуччя своїх дітей...

Я думаю, тут у кожного збереться свій список, і було б непогано, якби перед Новим роком ми попрацювали над тим, щоб у нас скоріше реалізувалося задумане. Я хочу показати вам, як діє сила наміру, коли воно синхронізовано з бажаннями душі і підтримано вищими силами.

Одним словом, приходьте зі своїм списком на вебінар 26 грудня! Ми зробимо так, щоб ваші бажання знайшли чітку енергетичну форму і нарешті кинулися до своєї реалізації. Я не можу обіцяти, що це спрацює з усіма вашими цілями, але я точно знаю, що ви ніколи не пошкодуєте, що взяли участь в цій практиці і доторкнулися до цих енергій!

За традицією в кінці ми проведемо медитацію, яка сгармонізує для вас поля подій на майбутній рік, "підсвітимо" свій життєвий шлях, розчистимо можливі перешкоди, створимо сферу захисту і умови, щоб хороших подій і хороших почуттів було більше.

Я хотів би, щоб у майбутньому році у всіх моїх учнів було все, що необхідно для щастя: удача, любов, душевна гармонія, високий матеріальний добробут.

І я докладу всіх зусиль, щоб це здійснилося!

Запрошую всіх бажаючих на прямий ефір 26 грудня!

З повагою, Зараєв а. в.


програма вебінару

★ Налаштування на енергії Нового року. Гармонізація долі, залучення удачі, збільшення матеріального добробуту, омолодження, виконання бажань.

★ Як підготуватися до змін, які нас очікують
у 2022 році? Астрологічний прогноз, найбільш важливі рекомендації.

★ Які інструменти використовувати для досягнення своїх цілей. Які плани і проекти будуть успішні, а які провальні. Поворотні точки року.

★ Космо-планетарні впливу на нашу підсвідомість і сферу почуттів. Рекомендації для побудови любовних відносин і успішного партнерства в бізнесі.

★ Як використовувати позитивні напрацювання свого минулого досвіду в новому циклі. Як вийти на новий рівень в реалізації своїх талантів. Що буде допомагати втіленню ваших цілей і бажань.

★ Коли потрібно готуватися до підйому, а коли економити сили і енергію? Де "підстелити соломку", щоб створити собі стабільність і процвітання в 2022 році.

★ Фінансово-економічна і політична ситуація в наших країнах . Перспективи та можливості року.

★ Де нам знадобиться обережність? "Червоні" зони конфліктів, обманів, небезпечних аспектів. Як виходити з дисгармонійних обставин. Як уберегти своє здоров'я.

★ Як не упустити сприятливі тенденції? Які можливості, пропозиції, відносини можуть виявитися перспективними.

★ Де шукати джерела життєвого потенціалу? Як зробити свій особистий "квантовий стрибок" в новому році?

★ Як прожити цей рік максимально комфортно, легко і щасливо? Як справлятися з важкими періодами і як максимально використовувати позитивний вплив планет в 2022 році?




Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://zaraev.net/newyear2022?gcmes=19252718407&gcmlg=6337637
 
Угорі