Що нового?

Придбаний Генеральне прибирання або як стати жінкою з 31 притчі. 14 потік (Валентина Краснікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7000 ГРН
Учасників: 0 з 60
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 121.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Гениальная уборка или Как стать женщиной из 31 притчи. 14 поток (Валентина Красникова)

Хочеш, щоб домашні турботи не заважали тобі розвиватися і жити щасливим, наповненим життям? Дізнайся, як робити домашні справи за 1 годину в день і не відчувати себе домашньою куркою. Обіцяю - буде цікаво. Результат побачиш вже на першому тижні


Програма курсу "геніальна прибирання або як стати жінкою з 31 притчі"
Порядок в домі
Як вона це робить? 31 Притча
Свято прибирання. Притча про багатія
Перфекціонізм. Марфа притча про ледачого і лукавого раба
Стратегія закінчених справ. Чи не відрощувати хвости, ти не ящірка. 31 Притча
Чому і що вона встигає? 31 Притча
Результат: скоротимо час прибирання до 2 годин. Знову станеш красивою, доглянутою жінкою. Знайдеш контроль над рутиною і хаосом

Порядок в голові
Чого ти хочеш? Навчися зважувати свої хочу. Матриця зважування і постановки цілей. Скільки важить ваше серце? Валтасар.
Стратегічний план виходу з шкаралупи. Прості і зрозумілі кроки досягнення цілей. Йти, щоб дійти. Куди йдемо?
Материнство - це не спринт, материнство-марафон. Як дійти до мети. Де взяти сили. Притча 5
Нарощуємо ресурси часу.1 Псалом.
Результат: скоротимо час прибирання до 1 години. Ти станеш не тільки сильною, але і відпочила жінкою. З'явиться розуміння або знайдеш чітке розуміння цілей і бажань «" що я хочу», «навіщо мені це треба» і «як я зроблю те, що я хочу»

Порядок у серці
Від любові до ненависті 3 помилки цариці Астинь
3 правильні дії від ненависті до любові. Притча 6
Виховання дітей. Що призводить їх життя до провалу. Міфи батьківства. Второзаконня
Синдром жертви. Деструктивна поведінка. Ніхто не бачить ваших зусиль? Навчіться насолоджуватися! Щастя у вашій голові
Результат: 1 рутина 1 година. Повернеш романтику у відносинах з чоловіком. Повернеться стабільний емоційний стан внаслідок набуття контролю над тим, що відбувається. З'явиться розуміння цілей виховання. Зможеш краще розуміти характер своєї дитини і коригувати його

Хочеш, щоб домашні турботи не заважали тобі розвиватися і жити щасливим, наповненим життям? Дізнайся, як робити домашні справи за 1 годину в день і не відчувати себе домашньою куркою. Обіцяю - буде цікаво. Результат побачиш вже на першому тижні

Потік осінь або зима 2018

http://valentinakrasnikova.icoach.io/
 
Угорі