Що нового?

Набір учасників Гіпнопрофі (natalie_sivoborodko)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10000 ГРН
Учасників: 0 з 45
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 231.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
КУРС ПО ГІПНОТЕРАПІЇ, який ти не можеш пропустити!

Курс по гіпнотерапії «ГІПНОПРОФІ» — це 2 місяці активного навчання, практики, місяць зворотнього звʼязку від мене по вашим екзаменаційним терапіям!

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ КУРС:

✔8 живих уроків в зум
✔щотижневі зідзвони відповіді на запитання
✔3 демонстраційні терапії з учнями, що залишаться з вами як навчальний матеріал!
✔2 записи ваших терапій я буду перевіряти і давати вам зворотній звʼязок по ним!
✔Можливість практикувати з колегами і працювати зі своїм мисленням і обмежуючись переконаннями найефективнішим сучасним методом — методом гіпнотерапії ✨

НАВЧАННЯ ПІДІЙДЕ спеціалістам допомагаючих професій (психологія, психосоматика, цвяхотерапія тощо), які:

🔹 ніяк не наважаться працювати з людьми і нарешті вийти на 1000$

🔹 мають дуже непередбачуваний дохід і хочуть його стабілізувати на 1000$+

🔹 вже працюють з людьми, вийшли на дохід 1000$ і хочуть зробити Х2, Х3 за допомогою нових інструментів

ТЕМИ УРОКІВ:

  1. Мислення і картина світу
  2. Гіпноз і психосоматика
  3. Гіпноз і самогіпноз
  4. Рапорті і підготовка до консультації
  5. Індукції для введення в гіпноз
  6. Особливості проведення терапії в залежності від запиту
  7. Діагностична консультація
  8. Повна структура гіпнотерарії
В РЕЗУЛЬТАТІ ВИ:
  • вийдете з практичними знаннями, що дозволять вам ефективно працювати з людьми
  • попрацюєте зі своми власними обмеженнями, що не пускають вас в проявленя, розвиток, збільшення доходу
  • назавжди потрапите в ком’юніті гіпнотерапевтів, що підтримують один одного


Хто ще не заповнив анкету передзапису — вона в шапці профіля! Я пишу вам і ми домовляємось про відеодзвінок, де я даю вам найвигідніші ціни 😋

Поставте вже нарешті ціль вирости в доході до конкретної цифри і зробіть це після курсу «ГІПНОПРОФІ», а не лише розмірковуйте «було б непогано заробляти більше».

https://www.instagram.com/p/C3spZbitKJ6/
 
Угорі