Що нового?

Збір коштів [Гіпноз Альфа-Центр] Як вийти з ролі жертви: для жінок (Олена Вальяк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 548 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ви отримаєте аудіопрограму у форматі mp3, тривалістю 60 хвилин.

Цей аудіогіпноз для вас, якщо ви:

  • звикли звинувачувати інших у тому, що відбувається у Вашому житті,
  • відчуваєте, що не можете нічого зробити, щоб вплинути на події свого життя,
  • вважаєте, що інші повинні шкодувати вас,
  • вірите, що у всіх навколо є щось хороше, в той час як у вас зовсім нічого немає.
все це свідчить про те, що ви мислите, як жертва.

Багато людей, які в дитинстві або в юності стають жертвами несправедливості, насильства або переживають серйозні труднощі, на підставі цього формують менталітет жертви.
Щоб впоратися і вижити у важких умовах, люди виробляють у себе певні моделі поведінки. Ці моделі поведінки, які могли допомагати людині в дитинстві, в дорослому віці можуть серйозно гальмувати прогрес, заважаючи домагатися успіху і вести радісне і наповнене життя.

У дитинстві ми дійсно мало що могли змінити, всі діти змушені грати за правилами батьків. Але в дорослому житті необхідно брати відповідальність за своє життя на себе, інакше ви так і будете все життя відчувати себе лише іграшкою в руках інших людей або долі. Люди, які думають і поводяться як жертви, часто говорять:
– Ну що я можу зробити!
  • Всі хороші чоловіки вже розібрані.
  • Всі кращі жінки вже заміжня.
  • Весь бізнес вже давно поділили.
  • Тепер уже занадто пізно, от якби я знав все це 20 років тому!
  • Я все це вже пробував, і у мене нічого не вийшло!

Умовляючи себе та інших таким чином, люди отримують якісь так звані вторинні вигоди, а саме відмовляючись брати на себе відповідальність в чомусь, людині начебто нема в чому себе дорікнути. Начебто це обставини так склалися, або інші люди винні, і на якийсь час стає легше. Але в довгостроковій перспективі це шлях в нікуди, не кажучи вже про можливі різні побічні ефекти, а саме: тривозі, неспокої, депресії, панічних атаках і різних відхиленнях з боку фізичного здоров'я.

І виникають ці побічні ефекти тому, що культивуючи звичку звинувачувати в своїх невдачах обставини або інших людей, чоловік і справді починає відчувати себе абсолютно безпорадним, відчувати, як контроль над своїм власним життям вислизає з рук, відчуваючи себе ні на що не придатним, ні на що не здатним, відчуваючи себе гірше інших, відчуваючи давящее почуття безвиході, що, що б ти не робив, нічого не зміниться, і що ти нічого не можеш змінити.

Як гіпноз допоможе змінити своє мислення?

Єдиний спосіб, який насправді працює, за допомогою якого можна вийти з ролі жертви – це прийняти на себе відповідальність за всі сфери свого життя. Це означає Змінити свої переконання і сказати собі:
– тільки я сам несу відповідальність за те, як і з ким я живу,
  • тільки я сам несу відповідальність за те, скільки я заробляю, де і ким я працюю,
  • тільки я сам несу відповідальність за своє здоров'я, за те, як я виглядаю,
  • тільки я сам несу відповідальність за те, як я реагую на події свого життя.

І не просто сказати це, а насправді відчути це, зрозуміти, що такий спосіб мислення вигідний саме вам в першу чергу. І після того, як ви насправді усвідомлюєте це, необхідно починати діяти. А якщо у вас не виходить зробити це самостійно, скористайтеся цим сеансом еріксонівського гіпнозу.


що дасть вам даний аудоігіпноз?
  • занурюючись в приємний і комфортний стан трансу, ви послабите контроль своєї свідомості, яке може чинити опір змінам, повертаючи вас до звичного способу мислення і поведінки.
  • поки ваша свідомість буде відпочивати, а може бути навіть і спати, ваша підсвідомість зможе прийняти всі позитивні установки і навіювання, які принесуть вам користь і дозволять сформувати нове мислення, виробити нові моделі і способи поведінки і "відрепетирувати" їх під час Трансу.
  • у вашому мозку налагодяться нейронні зв'язки, які будуть прокладати шлях для нової поведінки і нових способів реагування, і потім, після повернення в стан неспання ви зможете застосувати отримані навички і знання в своєму реальному житті.
тим не менш, гіпноз не є дивом, в результаті якого ви завтра прокинетеся без проблем. Тільки при регулярному прослуховуванні гіпнозу і прагненні до позитивних змін, цей метод виявиться насправді ефективним для вас.

увага, є протипоказання: гострий психоз (шизофренія, маніакально-депресивний психоз), стан алкогольного сп'яніння, прикордонні стани психіки, епілепсія, будь-які гострі соматичні стани (гострий апендицит, інфаркт міокарда, інфекційні та запальні захворювання), індивідуальна непереносимість.

Олена Вальяк – сертифікований гіпнолог-практик.
  • Психолог-консультант (Московський інститут психоаналізу).
  • когнітивна терапія депресії та прикордонних станів, Інститут когнітивної терапії та досліджень Аарона Бека, США (Training program in Cognitive Therapy, Beck Institute for cognitive Therapy and Research). Ведуча: Леслі Сокіл, США.
  • еріксонівська терапія та гіпноз, Інститут групової та сімейної психології та психотерапії, ведучий: професор М. Р. Гінзбург.
  • Символдрама в груповій терапії, Міжнародне товариство кататимного переживання образів і імагінативних методів в психології та психотерапії.
  • аштанга йога, курс для викладачів йоги. Основи і техніки викладання Аштанга йоги, перший цикл, викладач Девід Свенсон, США.

Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://alphacentr.ru/catalog/novye_zapisi/619/
 
Угорі