Що нового?

Придбаний Глобальні бажання та їх реалізація (Олександр Палієнко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4045 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 72.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
  • зустріч
  • Харків, Україна
  • пройшла 2 жовтня 2021
  • 8 годин
опис:
Давайте відразу визначимося з терміном глобальні.

Є Глобально для себе і є Глобально для світу. Ці речі дуже взаємопов'язані, і якщо ви хочете, щоб у вас здійснилося щось глобальне і відбувалося це не через компенсацію, а в задоволення і в розвитку, то потрібно, просто мріючи про себе, переносити ці мрії на інших і бажано розширюватися по Максимуму.


приклад.
мрія рядового пенсіонера: "я отримую пенсію 3000 $ в місяць, її платять завжди вчасно, я витрачаю її виключно на себе і свої потреби. У мене вистачає на це Любові і інтересу. А ще в моєму місті (селі) мінімальна пенсія у всіх пенсіонерів 3000 $, я щасливий за них, що вони можуть собі це дозволити і у них на це вистачає любові та інтересу".
Дивимося свої відчуття кайфу від можливостей і щастя від того, що щасливі інші.
"Потім уявляю, що в моїй країні кожен пенсіонер має щомісячні надходження 3000$, які вони витрачають на своє здоров'я, відпочинок і подорожі. Держава піклується про мене як про цінність і так само про кожного пенсіонера з трепетом і Любов'ю".

Та ж модель для відносин, бізнесу, творчості, реалізації, миру, любові.

На Заході ми проговоримо всі нюанси, які супроводжують таке мислення і такі заяви. Є певні правила, яких доведеться дотримуватися для виконання ваших мрій і, відповідно, вашої готовності під них змінюватися.


Питання учасників

  1. існуючі бажання займають час, думки, енергію.
    Але є відчуття, що вони малі і замість них має бути щось більш важливе. Як навчитися чути голос найсміливіших бажань?
  2. що відбувається з душею людини після підписання договору з Люцифером і чому люди, які зробили це (політики, бізнесмени, зірки шоу-бізнесу) потім шкодують про це?
  3. чому хворіють діти? Це пов'язано з енергетикою батьків?
  4. як зрозуміти, чи варто звільняти співробітників за помилки і неуважність або це тренування прийняття для керівника?
  5. як вийти з трансформуючого штопора подій — переможцем? Щоб трансформація у вигляді втрат і досвіду, пішла на зростання, розвиток і процвітання. полюбити "ворогів"?
  6. чому чоловік принижує і знецінює жінку під час сварки? Після примирення визнає що принижував, але не може пояснити причину такої поведінки
  7. Часто буває два рішення на прості завдання, починати проект чи ні, іноді важко однозначно вибрати. Як приймати рішення?
  8. є бажання покупки дорогого автомобіля, але грошей на нього поки не заробив, чи варто брати кредит або почекати поки будуть заробітки?
  9. Олександр, як "не померти" і розвинути достатньо прийняття дотримуючись техніки безпеки, залишаючись молодим, здоровим, щасливим, ... за максимальною програмою?
продаючий сайт:
https://privatelink.de/?https://apalienko.com/event/vstrecha-kharkov-2021/
 
Угорі