Що нового?

Придбаний Goethe-Zertifikat B1 / Sprechen B1-Курс підготовки до усної частини іспиту (Євген Єрошев)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 98.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Проблема

Мій досвід підготовкиучеників іспиту В1 показав, що самі великі труднощі викликають презентацію з усної частини іспиту. Справа в тому, що немає адекватних матеріалів, які б дозволили грунтовно підготуватися до цієї частини. Саме цю проблему я намагаюся вирішити своїм курсом. Яким чином?

рішення

Для Курси я відібрав 30 наболе різнопланових тим, які можуть стати в нагоді на виході з намене. кожній темі було встановлено тек-тек-туру іспиту В1 Гете-установа з максимальним насиченням актуальною і потрібною лекс-кою для цього рівня. До того ж істотна частина презентації — це розповідь про рідну країну, тобто нам, як російськомовним, потрібно вміти розповідати про Росію або одну з країн СНД. Унікальність моєї презентації в тому, що вони насущні нашими реалами, які з них вражені найкрасивішим німецькою мовою, таким як матерала з відкритих причин не найте вже є найкращих в німецьких спільнотах.
<Бром/> підтримка курсу
Отже, що конкретно вам потрібно зробити, купивши мій Курс?
  • 30 професійних, науково-дослідних, багатопрофільних установ, що займаються розробкою тим для презентацій;
  • каа темелл словами корисними, виразами і граммат;
  • аудіофайли начиткойео гарною якістю;
  • 30 відеоуроків, тут я подобнообясняю всі основні лексичні та граматичні елементи, представлені в темі;
  • міні-теми для навчання напам'ять, якщо необхідно підготувати максимально швидко;
  • бонусні теми з начиткойс основних 30 тим (записується);
  • таблицю з самим широким списком тімена Б1, який тільки може бути знайти на просторах інтернету;
  • велика кількість редакторів, тобто постійних редакторів, які можуть допомогти вам встановити свій унікальний шаблон для виходу на вулицю.
<Бром/> Список т:
*********************** 1 Сон на роботі - чи потрібно спати опівдні, щоб добре працювати вдень?
2 Чи повинен кожен вчитися? - Після закінчення середньої школи вступив до університету.
3 поїздка за кордон-так чи ні? - Ми пропонуємо стажування за кордоном...
4 Англійська-так чи ні? Чи всі повинні знати англійську?
5 чи слід відмовлятися від оцінок у школі? - Чи можна обійтися без оцінок у школі?
6 еміграція - я їду в іншу країну! Чи варто їхати?
7 одружитися молодим чи почекати і подивитися? - Чи добре одружуватися молодим?
8 домашнє господарство: чоловіки чи жінки?
9 Покупки вживаних речей. Новий чи вживаний? Що може бути краще?
10 чи краще їсти органічну їжу? - Органічна їжа чи проста їжа?
11 Чи корисні готові страви?
12 Чому ви повинні займатися спортом? - Там так багато спортивних пригод!
13 чи корисні процедури для схуднення? - Допоможіть, я занадто товста!
14 готель Мама - чи повинні молоді люди жити зі своїми батьками?<Бром/> 15 Чи потрібні дітям мобільні телефони? - Тато, мені потрібен телефон!
16 заборона на куріння в ресторані
17 тварин у будинку та квартирі? - У мого сусіда є дві вівчарки!
18 весілля-велике свято або приватне торжество?
19 Чи є інформація в Інтернеті правильною чи неправильною? Як розпізнати фейкові новини?
20 чи знаходять самотні люди своє щастя в Інтернеті? - Пошук Партнерів онлайн
21 окреме навчання хлопчиків і дівчаток
22 допомога бабусі та дідусеві у вихованні дітей - чи повинні бабусі та дідусі піклуватися про своїх онуків?
23 Чи повинні батьки вирішувати, який одяг носити їх дитині? - Коли слід втручатися, а коли ні?
24 молоді люди сьогодні читають занадто мало? - Важливість читання для дітей
25 життя в селі або в місті
26 Вчіться за допомогою комп'ютера-чи потрібно мати комп'ютер, щоб досягти успіху в навчанні?
27 скільки можна давати чайових? - Решта - за вами!
28 Чи можемо ми захистити навколишнє середовище? - роль охорони навколишнього середовища в житті
29 чи потрібно нам більше автомобілів чи більше автобусів та поїздів?<Бром/> 30 Велосипед як транспортний засіб — на своєму велосипеді я дістанусь куди завгодно ********** бонусні теми
1 Мій улюблений музичний інструмент
2 вегетаріанство-так чи ні?
3 телебачення та здоров'я
4 великих свята. Як ви святкуєте Різдво/Великдень?
5 кіно або телебачення
6 соціальні мережі
7 торгових центрів
<осторонь> https://privatelink.de/?https://evgeny-eroshev.ru/blog/sprechen-b1-kurs-podgotovki-k-ustnoj-chasti-ekzamena-goethe-zertifikat-b1/
 
Угорі