Що нового?

Придбаний Голос тіла. Тариф Solo (Аріна Вінтовкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про курс

В одній лекції TED про міфи, пов'язані з жіночою сексуальністю, прозвучала думка, яка відгукнулася в мені оглушливим так!:
"Нам постійно вселяють, що з нашими тілами і нашою сексуальністю щось не так. Але з ними все в порядку. Просто ми занадто погано їх розуміємо".

Наші тіла-це не апарати з видачі задоволення і оргазмів.
Секс-це не конструктор, який слід збирати за інструкцією.
Але ключ до розуміння цього завжди починається з питання: "а як потрібно, хочеться і приємно особисто мені? Не якійсь абстрактній середньостатистичній дівчині, а конкретно мені?"

"Голос тіла" - мій авторський практичний курс з розвитку чутливості, усвідомленої мастурбації і чуттєвим сексуальним практикам.

Цей курс задуманий мною як спосіб допомогти тобі на цьому шляху дослідження себе. Ми будемо вивчати власні тіла, тіла партнерів і самих себе за допомогою партнерів.
Практики та інструменти, які я дам тобі (а цей курс суто практичний!), покликані допомогти тобі знайти і розчути цей самий голос твого тіла. Зробити його ще чистіше, могутніше, прекрасніше. А чим краще ми себе знаємо, чим глибше розуміємо і тонше відчуваємо, тим більшим задоволенням наповнюється наше життя.

Все, про що я буду говорити на курсі "Голос тіла", це в деякому сенсі концентрат практичних знань і навичок, які я накопичила за 20 років роботи з темою сексуальності. Все, чим я буду ділитися, випробувано, осмислено і доопрацьовано особисто мною. І все це, я вірю, допоможе тобі поглибити відносини з власним тілом і з партнером. В курсі два блоки-Solo (він орієнтований на дівчат) і Explore (тут мова піде про парні практики, для яких потрібно, щоб хоча б один з вас був дівчиною).

А ще цей курс-в деякому сенсі гімн мого захоплення жіночим тілом. А я, от чесно, не перестаю дивуватися тому, яке воно і на які відчуття воно здатне. Скільки в ньому музики, глибини, мощі. Як при правильному підході воно може дивно розкриватися. Це чистий космос, правда!

Запрошую тебе почати цю подорож разом зі мною.

Тариф Solo
  • вебінар:
  • вступний вебінар про курс
  • відео-інтро до практик:
  • Вступний урок до блоку Solo
  • уважність
  • Практика"в тілі"
  • дихання
  • фантазії
  • інтимний самомасаж
  • пробудження чутливості грудей
  • інтимний самомасаж: зона вульви
  • інтимний самомасаж: Фінгерінг
  • PDF-посібники:
  • Воркбук"щоденник чутливості"
  • будова вульви
  • як урізноманітнити соло-секс
  • аудіо гіди та вправи:
  • Практика"в тілі"
  • Практика"куля"
  • Практика "дихання"
  • фантазії
  • інтимний самомасаж: груди
  • інтимний самомасаж: зона вульви
  • інтимний самомасаж: Фінгерінг
  • Анімований гайд:
  • інтимний самомасаж: груди
  • інтимний самомасаж: зона вульви
  • інтимний самомасаж: Фінгерінг

https://privatelink.de/?https://vintovkina.com/voiceofbody
 
Угорі