Що нового?

Придбаний Гормональне здоров'я жінки. Тариф " Стандарт "(Флорида Розумна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2203 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Для кого цей курс?
я хочу зрозуміти як працюють гормони
Я хочу позбутися проблем
Я хочу бути молодою і красивою
Тестостерон-наслідки дефіциту і як його заповнити
Проблеми з естрогеном: підвищений і знижений
Прогестерон-чому знижується і що робити
Кісти, міоми, фіброми, ендометріоз, СПКЯ - чому це відбувається?
Корекція за допомогою негормональних препаратівменопауза і продовження жіночої молодості
Зайва вага, зморшки, втома і взаємозв'язок з гормонами
Список аналізів для повної перевірки організму
Схеми харчування і корекції при гормональних дисбалансах


що буде на курсі?
Гормональне Здоров'я жінки - не тільки про клімакс. Ми розберемо всю гормональну систему, включаючи гормони надниркових залоз, щитовидної залози, а також інсулін і інсулінорезистентність.

Тиждень №1: підготовка організму: вивчаємо гормони, застосовуємо методи самодіагностики
Тиждень №2: Все про менопаузі і ЗГТ: вивчаємо симптоми клімаксу і то як з ними боротися
Тиждень №3: Практичні навички: впроваджуємо в своє життя нові звички здорової людини
Тиждень № 4: складаємо стратегію лікування, знайомимося зі схемами застосування нутрицевтиків

бонуси

пакет Стандарт


Автор курсу
Привіт, дорогі друзі!
Мене звуть Флорида розумна, я лікар превентивної медицини

Моя місія-допомогти якомога більшій кількості жінок знайти здоров'я, жити щасливим життям і радіти кожному дню!
В цей курс я постаралася вмістити всі знання і досвід, накопичені мною більш ніж за 20 років лікарського стажу
І якщо ви твердо вирішили, що вашим життєвим пріоритетом є здорове, щасливе життя і молодість, всупереч паспортному віку,
і ви хочете прийти до результату - я запрошую Вас на курс "гормональне здоров'я жінки"!
https://doctorrazumnaya.ru/#pricing
 
Угорі