Що нового?

Придбаний ""Грін Шеф" Безглютенова рослинна програма харчування на 30 днів (Олександра Хазієва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 287 ГРН
Учасників: 0 з 27
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Спочатку книга замислювалася як майбутнє спадщина для моїх дочок. Хочу, щоб їм було легко в дорослому житті, щоб все потрібне і важливе вже було під рукою.

Ми не їмо глютен і дотримуємося рослинного харчування і всі рецепти в книзі саме такі і при цьому вони максимально збалансовані з точки зору нутритивной щільності, адже наша мета - не просто поїсти, а поїсти якісно і з користю для свого тіла.

У книзі ви знайдете по 30 рецептів для сніданку, обіду і вечері, а також додаткові - з безглютеновою солодкою і хлібною випічкою, соусами, салатами, паштетами, намазками і гарнірами. Можна готувати цілий місяць і жодного разу не повторитися!

ЩО ВСЕРЕДИНІ?
Конструктор живлення
Розгорнуті рекомендації по кожному прийому їжі
Рецепти без глютену, цукру, рафінованих масел і тваринних продуктів

150 рослинних безглютенових рецептів

90 основних рецептів

Сніданки
Обіди
Вечері

60 додаткових
Солодка і несолодка
випічка
Без глютену
Без яєць і молока
Соуси
Салати
Паштети

програма для тих, хто:
Хоче спробувати повноцінне рослинне харчування
Має алергію на глютен і тваринне молоко
Шукає нові смакові поєднання і не боїться різноманітності в своєму раціоні
Вже на рослинному харчуванні, але прагне точно і правильно збалансувати свій
раціон

які страви будемо готувати?

повноцінні
Всі основні страви відповідають принципам повноцінного харчування.

доступні
Я готую з доступних і зрозумілих продуктів, які легко можна купити в кожному супермаркеті. Саме "екзотичне", що я використовую – зелена гречка. 2 рази зустрічаються насіння Чіа, а в випічці іноді використовую псілліум. Ці продукти дуже легко і недорого можна замовити.

прості
Мій девіз-смачно те, що просто. Я не ускладнюю життя ні собі, ні вам. Мені подобається, коли з 3-х простих і корисних інгредієнтів я можу отримати шедевр на виході і цим підходом я ділюся з вами.

ефектні
Це найголовніше в кулінарії-адже ми починаємо їсти вже одним лише поглядом на їжу. І нам не потрібні нудні тарілки з парової брокколі, так адже? Ми навчимося їсти корисні продукти ненудно і смачно.

унікальні
Більше 500 осіб вже випробували програму і відзначили її унікальність. Адже просте рослинне меню-це ні для кого не новина. Рослинне меню без глютену, цукру, рафінованої олії, в якому кожен прийом їжі продуманий і збалансований так, щоб ви відчували себе ситими, здоровими і щасливими цілий день і кожен день – це щось новеньке.

комплексні
Авторський конструктор харчування дозволить вам самим почати розбиратися в тому, що ви їсте. Ви нарешті почнете розуміти, що саме вам потрібно покласти на свою тарілку, щоб точно дати організму все, що йому потрібно.

Олександра Хазієва
Нутриціолог

Мене звуть Олександра І я фахівець з превентивного способу життя і раціону харчування, займаюся зниженням ризиків, профілактикою і корекцією станів здоров'я, а також компенсацією вітамінно-мінеральних дефіцитів.

Я пройшла сертифікацію на детокс-тренера і нутриціолога в Institute of Nutrition and Detox Coaching (Лондон).

Також я є діючим членом Асоціації нутриціологів і детокс-коучів.

У своїй роботі я ділюся біо-лайфхаками для підвищення якості життя, а також говорю про їжу як про прояв любові до себе і свого тіла.

Мої програми будуються на наукових відкриттях останніх десятиліть в області попередження передчасного старіння.

Я є автором блогу в Instagram sasha_spelaya, де я пишу про харчування і його вплив на наше здоров'я, а також про те, як можна коригувати і компенсувати вже наявні дефіцитні стану.

Буду рада бачити вас!
http://sashaspelaya.com/green
 
Угорі