Що нового?

Придбаний Гроші 2.0 (Наталія Казаріна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Марафон точно вам підійде, якщо:
  • ви втомилися жити від зарплати до зарплати
  • ваш дохід скаче, а ви хочете стабільності
  • ви вважаєте, що від грошей одні нещастя
  • ви маєте стабільний дохід, але пробити свій фінансовий стелю
  • і заробляти більше не виходить
  • ви боїтеся назвати ціну за свої професійні послуги і берете за них занадто мало
  • ви зарилися в боргову яму і не уявляєте себе без кредитів
[COLOR=# b30000]вас чекає захоплююча 7-денна подорож у світ грошей. Ви назавжди забудете про жадібність і перестанете економити на собі. Перестанете заздрити успішним і багатим людям навколо вас і дозволите грошам оселитися у вашому гаманці. Зруйнуйте установку" мені цього і так вистачає " і сміливо попросіть начальника підвищити вам зарплату.[/COLOR]

програма марафону

День 1
Ви зробите перший крок до життя, повної фінансового достатку. Зміцніть всередині себе опору, щоб стати фінансово незалежними.

День 2
Ви пропрацюєте ваші взаємини з грошима, які не дають їм надовго затримуватися у вашому гаманці. Дізнаєтеся, що блокує ваш грошовий потік і від яких негативних переконань потрібно позбутися.

День 3
Навчіться працювати з енергією грошей, щоб притягувати їх у своє життя. Дізнаєтеся, які тілесні блоки заважають вам заробляти необхідну кількість фінансів.

День 4
Ви зрозумієте, яку суму грошей ви хочете стабільно заробляти, щоб жити в комфорті. Отримайте відповідь на питання " чому у мене немає грошей, коли я їх так хочу?".

День 5
Ви пропрацюєте ті затискачі у вашому тілі, які блокує грошовий потік. Відчуєте себе в безпеці і позбудетеся від страху, що гроші можуть закінчитися.

День 6
Назавжди попрощаєтеся з негативними переконаннями про гроші і сформуєте позитивні установки. Сформуєте життя своєї мрії і дізнаєтеся, як прийти до неї.

День 7
Ви навчитеся правильно загадувати бажання і посилати їх у всесвіт, щоб вони збулися.

Бонус
Секретна техніка на виконання бажань для всіх учасників, які пройдуть марафон.

Марафон "гроші 2.0" це

Лекції про гроші тривалістю до 30 хвилин від Наталії Касаріної

Щоденна спільна медитація

Домашні завдання для кожного дня марафону

Глибокі практики на опрацювання теми грошей

Побічний ефект марафону: ваші сексуальні стосунки вийдуть на новий рівень, тому що енергія грошей і сексу тісно пов'язані.
Попрощайтеся з кредитами і боргами.
Ласкаво просимо в світ грошей і свободи!



https://privatelink.de/?https://kasarina.info/money2#rec312053910
 
Угорі