Що нового?

Придбаний Гроші і самореалізація. Тариф можу самостійно (Анастасія Яковлєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3309 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 88.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Переглянути вкладення 8258


Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Эврус.
Натисніть, щоб розкрити...
міжнародний проект і психологічний центр Настасії Яковлевої

ви отримаєте: матеріали курсу. Все, що потрібно знати кожному, хто хоче мати гроші і поліпшити якість свого життя
+ подарунок: 2 аудіо-техніки

Техніки, які я збирала кілька років, перевірила на собі і своїх клієнтах, і тепер готова поділитися з вами в груповій роботі.


опис:
  • Одна з головних життєвих завдань людини - з'єднатися зі своїми здібностями і потенціалами і реалізувати їх в значущих для себе сферах.
  • кожен з нас, маючи свободу вибору від народження, невільний одночасно. Кожен обмежений нормами своєї батьківської сім'ї, стереотипами свого оточення, власними психологічними бар'єрами.
  • вийти за межі уявлень про себе і устрій світу, з'єднатися зі своїми потенціалами, розширити свої можливості - означає Дати собі шанс на інший сценарій і іншу якість життя.
Для кого курс: цей курс для тих, хто шукає рішення і відповіді, для тих, хто хоче створювати своє життя і вийти за свої сьогоднішні межі, для всіх, хто хоче реалізувати себе і мати гроші - і готовий потрудитися для цього.

програма курсу:
  1. здібності та потенціали. Самореалізація. Я і гроші. Внутрішня програма відносин з грошима. + Практична частина .
  2. безпорадність і страх зусиль. "Я не зможу"/"зі мною щось не так"/"занадто важко"/"я не гідна/не гідний"/"у мене не вийде" і тд. + Практична частина .
  3. несвідоме зображення світу. Негативні обмежують установки про гроші, багатство, про роботу, способи отримання грошей. + Практична частина .
  4. сімейні системні динаміки, пов'язані з грошима. Вплив життєвих програм матері і батька. Поділ з негативними динаміками. + Практична частина .
  5. Страх мати гроші. Інші перешкоди на шляху до достатку: злість, образа, заздрість, борг. + Практична частина .
  6. сором і провина мати гроші, жити краще, мати більше, ніж батьки. Обмеження. Самонаказание. Втрати грошей і можливостей. + Практична частина .
  7. потреби і бажання. Внутрішній конфлікт: бажання мати і вторинні вигоди не мати бажаного. З'єднання з істинними потребами і бажаннями. "Мені можна". + Практична частина .
  8. реалізація здібностей і потенціалів. Страх пред'явлення себе світу. Невизначеність, ризик і відповідальність. Від "мені можна"до" Я можу". + Практична частина .
  9. стратегії поведінки і відносин з роботою і грошима. Вибір ефективних стратегій і формування відносин. + Практична частина .
  10. призначення і покликання. Робота в організації і свою справу. Алгоритми розвитку себе. Алгоритми розвитку бізнесу. + Практична частина .
  11. Довіра і недовіра світу. Фінансовий потік. Встановлення внутрішнього контакту і розширення фінансової ємності. + Практична частина .
  12. моделювання бажаного майбутнього. Зона нашого вибору. Зона долі. + Практична частина .
28 днів лекцій, завдань, вправ і відповідей на питання в живому форматі
(лекції та завдання виходять щодня, відповіді на питання щодня, субота-неділя вихідні дні)

сучасний світ швидко змінюється і диктує свої умови.
Один з найцінніших ресурсів людини-час.
у приватній практиці я дотримуюся концепції короткострокового консультування, де робота не триватиме довгі місяці і роки. У Вас є запит - ми працюємо в рамках цього запиту - ви спостерігаєте позитивну динаміку вже після перших зустрічей або йдіть з рішенням після першої зустрічі.

моє завдання в груповій роботі-зробити психотерапію доступною і надати великій кількості людей по всьому світу інструменти для самодопомоги і самовідновлення в різних життєвих ситуаціях.
Вся інформація, техніки та вправи залишаються з Вами, Ви зможете передати їх своїм дітям.

Коли ваш прожитий травматичний досвід осмислений і інтегрований, Ви маєте хороший контакт з собою.
Коли ви маєте хороший контакт з собою - ви маєте хороший контакт з іншими людьми і зі світом.
благополуччя і успіх починаються зсередини.
https://privatelink.de/?https://centerzhizni.com/page19409132.html
 
Угорі