Що нового?

Придбаний Гроші з товарних дорвеїв, без шаблону

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2500 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Всім привіт, дорогі друзі і сьогодні ми нарешті то раді запропонувати вам свій
авторська праця і нашу спільну розробку.

Не для кого не секрет, що заробляти в соціальних мережах можна і потрібно, але! Все це досить довго, нудно, проблематично і статистика говорить про сумне. Мене завжди мучило питання
  • Як знайти більш стабільне джерело доходу?
  • Як не жити у компа за кілька доларів в день?
  • як масштабувати?
  • Як приділяти цьому менше часу ніж соціальним мережам, але отримувати більше грошей?
Волею випадку доля звела мене з Akitory і нами було прийнято рішення зробити свій продукт по заробітку, за який не було б соромно.

Представляємо Вам свій перший авторський продукт в лінійці (про це читайте в кінці поста) по заробітку в інтернет. Гроші з товарних дорвеїв.
Так, слово гроші присутній, а це значить що перевіряючі повинні будуть вийти на результат, і відгуки в стилі "картинки красиві, а букви чорні" нам не потрібні.
Впевнений, що і Вам вони не потрібні також. Давайте я розповім Вам про те, чому дорвеї. Тому що саме на них ви, на відміну від соціальних мереж, витратите набагато менше часу, а профіт будете отримувати на напівавтоматі після відбудови набагато більший і набагато довше.Ні! Це не пасивний заробіток і так, Вам доведеться вкластися як і грошово, так і тимчасово на старті роботи. Після отримання та впровадження алгоритмів і розуміння всієї суті проблеми ви будете штампувати їх пачками. Важливо розуміти, що результати будуть відрізнятися в обидві сторони, як у перевіряючих, так і в учасників.

Всі скріни, при бажанні адміністрації, підтверджуються. Не треба тут писати: "а відео? А то? А се?"Ми цінуємо свій час і в першу чергу ваш, тому пропонуємо готові рішення. Потрібні пруфы? - Адміни підтвердять. Решта мимо.
  • ви створюєте сайти, які будуть вести на який-небудь товар.
  • закуповуєте домени.
  • заливаєте сайти.
  • сайти з'являються в пошуковій видачі.
  • на них заходять потенційні покупці і приносять, здійснюючи покупки, грошики.
Все це дійство описано в мануалі у вигляді відеоуроків. Чи є у теми стеля? Немає стелі. Ви пов'язані товщиною вашого гаманця і годинами.
  • скільки треба на старт? Можете стартануть і з 2000р, я б рекомендував з 5000.
  • чому продаєш? Тому що зараз ми працюємо по ще сильнішій і грошовій темі.
  • Як буде проходити перевірка? Як звичайно. Перевіряючі, у які є 5000р або пачка трастових доменів в руках, перевіряють тему, отримують перші результати і злітаємо. Перші - тому що результати залежать від офера, кількості доменів, масштабу. Тут все взаємопов'язано.
  • що в складі? Відеоуроки зрозумілою російською мовою і дорген на базі зеннопостер.
  • на що ще можна лити? Можна лити навіть на білий бізнес: адвокати, таргет або контекст агентство, салони краси і страшноти. Все що завгодно.
  • Як довго живуть? Ось тут найсолодше. На відміну від адалт дорів-живуть довго. І через 6 і через 8 місяців можуть прилітати Ліди. Створив і забув.
 
Угорі