Що нового?

Придбаний Грошове зростання (Алуніка Добровольська, Андрій Яценко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 993 ГРН
Учасників: 4 з 14
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 73.8 ГРН
21%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Денежный рост (Алуника Добровольская, Андрей Яценко)


Курс проведе вас несподіваними стежками до грошового зростання, додасть впевненості в своїх силах, допоможе вибратися з тупикових фінансових ситуацій і підвищити свої доходи.


Формат відеокурсу: 6 докладних відеоуроків, 12 практичних вправ.


Тривалість відеокурсу: 2 години 30 хвилин.



У кожного з нас набагато менше грошей, ніж ми могли б мати, якби знали, які саме дії в своєму житті здійснювати, які саме рішення приймати і який шлях вибирати в численних розвилках долі.


Цей курс-захоплюючий путівник по вашим грошовим сценаріям. Він допоможе вам розібратися в тому, як це влаштовано у Вашому житті і в якій саме точці "грошового зростання" ви прямо зараз буксу або застрягли, де і чому недоотримуєте доходи.


Корисні формули за підсумками більш ніж двадцятирічного консультування в питаннях зростання доходів покладені основу цього курсу, в якому ви знайдете нові підходи і практичні знання для значного збільшення доходів.


Які проблеми вирішує відеокурс?

Мені потрібно набагато більше грошей, ніж я зараз отримую

Я часто відчуваю почуття сорому і провини з приводу моєї фінансової неспроможності

Не вмію бачити "приховані гроші" в сліпих зонах і тому отримую набагато менше, ніж можу

Не знаю, як подолати свої фінансові стелі і вийти на інший рівень доходів

Не розумію, як зрушити з "мертвих точок" в питаннях грошового зростання

Не вистачає мотивації і фокусу уваги, щоб збільшити свої доходи

Мені не вистачає моїх доходів для покриття моїх щомісячних витрат

Мені не вистачає знань та інструментів, щоб найближчим часом збільшити свої доходи

Не хочу жити в тих обмеженнях і стандартах, які нав'язуються мені суспільством

Відчуваю незрозумілі страхи і тривогу при думках про володіння великими грошима

Час від часу відчуваю, що життя проходить повз, не живу своє життя

Багато працюю, але не відчуваю ні особливої користі, ні задоволення


В якій ситуації ви б не знаходилися прямо зараз, з неї можливий ваш грошове зростання!

Візьміть відповідальність за своє фінансове майбутнє, навчитеся трансформувати свої обмеження і скористайтеся цим курсом, як провідників у вашу фінансову спроможність.




Детальніше на продаючому сайті:
https://video.alunika.com/ru/dengi/denezhnyj-rost
 
Останнє редагування модератором:
Угорі