Що нового?

Набір учасників Грошові партнерки 3.0 тариф бізнес (Дмитро Воробйов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 3
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 126.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Забирайте повну ліцензію на новий комплект для набору передплатників і заробітку в мережі Інтернет!

Перший продаж окупає ліцензію,
друга - ваш чистий прибуток!

ось що Ви отримаєте
у складі комплекту з правами перепродажу

1 готова сторінка підписки


За допомогою даної сторінки ви зможете отримувати передплатників в свою передплатну базу-Золотий актив інфобізнесу!

2 готовий продає сайт

Продає сторінка зверстана професіоналами, на ній продається затребуваний інфопродукт, а ви зможете забирати 100% прибутку!


3 Промоматеріали (банери, листи)


Вам не доведеться нічого вигадувати, всі промоматеріали для реклами вже входять до складу комплекту!


4 Автоматична воронка продажів

Автосерія розігріваючих листів і відеоуроки по правильному налаштуванню, Ви зможете поставити свій Інфобізнес на автопілот!


5 детальна ВІДЕОінструкція


Сумніваєтеся, що зможете все налаштувати? У комплект включені відеоуроки по налаштуванню комплекту по кроках, я впевнений-ви впораєтеся!

хто автор

цього комплекту з правами перепродажу


Здрастуйте! Мене звуть Дмитро Воробйов, я є інтернет-підприємцем, автором і співавтором курсів і тренінгів по заробітку в мережі Інтернет і партнерському маркетингу, в 2017 році виступав на міжнародній конференції "Пітерінфобіз" в якості спікера.

за кілька років роботи в Інтернеті я придбав великий досвід, яким із задоволенням готовий поділитися з Вами!

я сам колись починав свій шлях в темі інфобізнесу і не з чуток знаю, як складно новачкам зробити перші кроки: зробити безкоштовний і платний інфопродукт, зверстати сторінку підписки, що продає сторінку, налаштувати сервіс розсилок і прийому платежів.

даний комплект допоможе абсолютно будь-якій людині в незалежності від віку, статі, технічних знань комп'ютера налаштувати і підготувати до роботи всі необхідні інструменти для запуску свого інфобізнесу!

бажаю вам успіхів і високих доходів в мережі Інтернет!


сайт, що продає:
https://privatelink.de/?https://votdela.ru/money-partners-3a/resell.html
 
Угорі