Що нового?

Набір учасників Грошові партнерки від Сопича (Олександр Юсупов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у чому унікальність курсу:
  • реальність. На відміну від різних "методик", в даному курсі я показую свій бізнес. Без прикрас і фантастики, тільки реальний погляд на процеси зсередини.
  • практичність. Крім важливої теорії, ми проходимо все на практиці. Справжні робочі будні в режимі реального часу. Такого не було ще ні в кого.
  • ясність. Кожен урок ретельно продуманий, віджатий від "води" і добре оформлений. Про якість моїх курсів говорять численні відгуки.
Курс розбитий на етапи, і почнемо ми не з інтернету, а з вас. Я прихильник того, що для створення успішного бізнесу в Інтернеті, вкрай бажано знайти "свою тему".
багато авторів обіцяють вам "швидкі гроші і пасивні автомати", і це ми залишимо на їх совісті. Особисто я не знайшов таких можливостей в інтернеті з 2012 року. Заробіток в Інтернеті налаштовується поступово, систематично, день у день. Чим більше приділяєте час, тим краще. Це повноцінний бізнес, як в реальному житті, чим раніше ви це зрозумієте, тим краще.

А систематично ви зможете діяти тільки тоді, коли будете зацікавлені в темі, коли до цієї справи "лежить душа", якщо хочете. Часто у початківців не виходить тільки тому, що вони перескакують на іншу тему, і так скачуть роками. Тому що немає особистої зацікавленості. Є в грошах, але не в темі.

Тому в даному курсі, я крім партнерок, запропоную вам алгоритми, за якими можна зрозуміти, яка тематика вам близька, яка ніша для вас найбільш вигідна. Це гарант того, що ви не зіллєтеся на першому етапі, відповідно, вирішивши головну проблему всіх початківців.

Після того, як ви визначитеся зі своєю темою, ми розберемо найпопулярніший напрямок - партнерські програми. Ви побачите, що це дуже просто технічно, і підберете товари під свою тему. Я покажу вам робочі приклади, що підтверджують, що заробити можна на абсолютно будь-якій темі, головне, щоб вона цікавила вас самих.

Після чого залишиться зрозуміти, як залучити людей на ваші товари (як залучити трафік), і цим ми будемо займатися всю решту курсу. На прикладі "партнерок" ми поетапно розберемо 4 найпопулярніших способи бізнесу на них без вкладень, за допомогою:
  • ЮТЮБ
  • Instagram
  • сайти/БЛОГИ
  • ЕМЕЙЛ-розсилки
Через ці місця проходить левова частка всього онлайн-трафіку, і після проходження курсу, у вас буде розуміння, що роблять успішні онлайн-підприємці для стабільного заробітку через ці мега-джерела трафіку.

Після цього ви самі зможете вибрати напрямок руху, використовуючи цей курс в якості покрокових інструкцій.
 
Угорі