Що нового?

Придбаний Групова практика Тюбаж: магнієво-солодкий тюбаж (Алісія Янг)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 2 з 40
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 52.6 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Групповая практика Тюбаж: магниево-сладкий тюбаж (Алисья Янг)

Тюбаж-це процедура одноразового скидання великого обсягу токсичної застійної жовчі, розслаблення і постановки на місце жовчного міхура і глибокого очищення кишечника.

Під час процедури ми вживаємо послідовно два сильних жовчогінних (проносних), прогріваємо печінку і спеціальними масажними і дихальними техніками розслаблюємо жовчні протоки для кращого спорожнення жовчного міхура.

Ви будете відпочивати з грілкою під боком, дихати, особливим чином масажувати бік і бігати в туалет.

Розклад: як все буде проходити і де

Ви реєструєтесь, оплачуючи участь. Вартість 2500 грн. Оплатити можна по кнопці на цій сторінці. Після оплати вам на пошту прийдуть доступи в кабінет. У кабінеті вас чекає посилання на канал в тг, де і буде відбуватися основна наша робота.
У четвер 27 червня на каналі в тг я викладаю перші інструкції і посилання на ЧАТ. У чаті і буде відбуватися все наше спілкування.
28 Червня - 12 липня
Дні активної практики, коли все тюбажатся. Тюбаж триває один день. Ви вибираєте один день з двох тижнів і практикуєте за інструкціями в Телеграм. Я і моя куратор відповідаємо на всі ваші запитання в чаті, підказуючи і коригуючи практику кожному в залежності від перебігу процесу. Це схоже на індивідуальне ведення.
Моя підтримка в чаті продовжить здійснюватися два тижні після старту (старт 28 червня в п'ятницю - 12 липня п'ятниці включно).
Чат Активний всі два тижні. Хтось практикує із запізненням. Хтось практикує два і три рази. Через 2 тижні я з чату піду, але чат і канал з інструкціями залишиться існувати. Ви завжди зможете підглянути інструкції.
Прямий ефір для учасників тюбажа в телеграмі
Через 1 тиждень після старту я проводжу для учасників всередині чату прямий ефір, відповідаючи на питання і закріплюючи ваш досвід.

Список необхідного

Нижче представлений список необхідного. Просто вбивайте все в пошук і замовляйте, так швидше і легше, ніж шукати в магазинах і аптеках.

Магнієва сіль / Магнію сульфат/англійська сіль/MgSO4/Epsom Salt для ванн, тільки без добавок, чиста / Magnesium Sulfate або просто магнезія - все це альтернативні назви однієї і тієї ж солі. Беріть 100 гр (в аптеці 4 пачечки по 25 гр), не помилитеся. На практику вистачить 1-2 пачечки, нехай інші дві просто будуть
Сорбіт (сорбітол) - це цукрозамінник. Пачечки 100 гр вистачить. Але чим більше, тим краще. Беріть кілька пачечек прозапас, не помилитеся.
Сушений шипшина. 100 гр на один раз вистачить. Але чим більше, тим краще прозапас
Сорбент
Ентеросгель, або біла глина без добавок, цеоліт, Діатоміт, оптісорб, Полісорб. Будь-хто на вибір. Або будь-який інший сорбент в аптеці. Він буде використовуватися кілька разів, тому можна брати найсильніший. Беріть велику пачку.
Грілка, вона ж клізма. Беріть клізму закритого типу, щоб використовувати її як грілку. 1.5-2 літри. Не менше! Груша не підійде.
Сенна трава (Senna), або крушина (cascara sagrada) Некритично, але бажано. Якщо за кордоном в аптеці не зрозуміють про сенну, запитаєте про проносні трави і скиньте мені назви, які вам запропонують. 100 гр +-
Для тих, у кого камені в жовчному
Нехай поруч під час практики буде Але-Шпа. Вона нам не знадобиться, але для психологічного спокою нехай вона буде. Але-Шпа примусово розслабляє гладку мускулатуру. Ми її і так розслабимо, разом з тим коли камінь почне виходити, будьте впевнені в тому, що він зможе вийти в будь-якому випадку.

Автор курсу-Алісья Янг

Тренер радикального довголіття. Чищу і вправляю жовчні. Голодую без води. Розстрілюю паразитів в кишечнику з вогнемета. Впливаю на тіло через мозок.

Сайт
https://alisya.pro/tubag3
 
Останнє редагування модератором:
Угорі