Що нового?

Набір учасників Гуру контенту 2.0 (Кенді Суперстар, @candy__superstar)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 15000 ГРН
Учасників: 1 з 40
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 390 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Передзапис на новий потік Академії «Гуру контенту ВІДКРИТО🎉 анкета в шапці профілю, хутчіш заповнюй, якщо теж вже бачиш свої майбутні мільйони переглядів!

Академія коротких відео «Гуру контенту» - це:
📍потужний курс по TikTok, Reels та YouTube Shorts
📍2 місяці навчання
📍більше 40 насичених уроків
📍комʼюніті однодумців

Поки ти читаєш цей пост, хтось вже займає місце) а їх у нас не так багато, тому скоріш біжи за посиланням в шапку профілю

Факти, які вам треба знати про мою Академію «Гуру Контенту»

1️⃣ На випускний приїхали учениці не тільки зі всіх куточків країни, а навіть і з Польщі, і з Великобританії, і… з Японії!
2️⃣Найбільший результат учениці по переглядах - більше 6,6 мільйонів на одному з відео в TikTok, і це @milahaaa07
3️⃣Одна з учениць менш ніж за місяць набрала по першому мільйону переглядів не тільки в Тіктоці, а і в Ютубі, @milytkaaa
4️⃣Мільйони переглядів протягом навчання збирають не тільки учні-блогери, а і експерти та магазини, наприклад мої любі @beauty.done та @slastic_com
5️⃣Середній вік моїх учнів та учениць - 25-35 років, тому Тікток - це точно не для дітей, забудьте цей стереотип:)
6️⃣Найкрутіші результати роблять учні тарифів з куратором, або з наставником, бо мають щоденну потужну підтримку.
7️⃣Ви бачите тільки мене, та у всі закулісні процеси залучена моя потужна команда, яка налічує більше 50 людей, тому вся організація на вищому рівні)
8️⃣Ціна на вступ постійно росте, найнижча якраз ЗАРАЗ за анкетою передзапису, яка в шапці профілю! ❗Заповнюй її вже, щоб встигнути забрати місце найвигідніше:)


https://www.instagram.com/p/C8oWp-AN6Pd/
 
Угорі