Що нового?

Придбаний [[Happy Hope] Машина времени. Этап 1 "Взлетаем" (Надежда Счастливая)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 76
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про що цей курс?
У цьому практичному курсі Я не тільки детально поясню вам теоретичну частину, але і:
  • разом пройдемося по всіх часах,​
  • зрозуміємо їх специфічну англомовну логіку,​
  • навчимося висловлювати наші російські думки через англійські конструкції,​
  • на кожному кроці постійно будемо практикувати використання часів-практика, практика і ще раз практика​
Для кого призначений курс?
Цей курс для вас, якщо ви колись вчили часи:
  • у школі,​
  • на курсах,​
  • у репетитора,​
але так і не почали розуміти - для чого потрібні всі ці англійські часи - і тому так і не використовуєте їх.
Або використовуєте, але дуже невпевнено і часто невірно!

чому варто вчитися саме у мене?
Ще в далекому 2012 році я зняла відео, в якому розповіла про свій підхід до англійських часів - які насправді не зовсім часи =)
З тих пір відео подивилися майже 1 мільйон 300 тисяч глядачів!
Так в чому проблема з англійськими часами?
Часів в англійській мові всього три (або навіть два, в залежності від того, як ставитися до майбутнього часу)!
А все інше-це різні нюанси або акценти, на які звертає увагу мовець, описуючи якусь дію.
наприклад, ви хочете підкреслити, що дія триває прямо зараз (прямо зараз ви читаєте це текст) або тривало в минулому (в суботу ви весь вечір дивилися серіал).
Або, наприклад, досконалість дії - ви щось робили і таки с_делалі!
У російській мові ці нюанси або акценти передаються через додаткові слова або зміна самих слів-плаваю/пливу/плавав/плив/доплив/попливу/допливу - відчуваєте?
А в англійській мові для цього є спеціальні граматичні конструкції!
Наприклад," я плаваю " (щотижня, наприклад) - I swim
А ось" я пливу " (прямо зараз) - I am swimming
Щоб зрозуміти і відчути цю саму логіку англійських "часів" ми і будемо протягом цього майстер-класу постійно тренуватися в перекладі наших російських думок в англійські конструкції.

Перший етап "Машини часу" вже проведено - і складається з 4 великих вебінарів у записі.
В рамках цього етапу ми дуже докладно розбираємо і відпрацьовуємо на практиці Найуживаніші в розмовній мові часи.
  • 4 заняття в запису
  • детальний розбір найбільш використовуваних часів + практичне відпрацювання
  • " вічний " доступ до записів
https://privatelink.de/?https://school.happyhope.ru/timemachine#order
 
Угорі