Що нового?

Набір учасників Healthy365, Школа з переходу на рослинне харчування, 2020 Лютий 2020 (ahimas_a)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Це наймасштабніший і найулюбленіший мій проект-курс по переходу на рослинне харчування
Я переробила школу, доповнила новими темами, новими знаннями, я постійно вчуся, вдосконалююся, і моя школа-вдосконалюється і трансформується разом зі мною) я сама вегетаріанка вже більше 7 років,з них 5 на рослинному харчуванні. Зараз буде вже 15 потік школи - і в ній 15 уроків і 15 домашніх завдань, там є реально вся необхідна інформація про рослинне харчування: починаючи від продуктів закінчуючи мікроелементами, починаючи з того, що з чим краще поєднувати закінчуючи тим, як самостійно моніторити стан свого здоров'я і так далі. Схеми, Інфографіка, фото, чеклісти - все в зручному для розуміння і сприйняття вигляді. Просто ВСЕ. Плюс збірник з більш ніж 200 моїх авторських рослинних рецептів. І я буду з вами в чаті всі 3 тижні, відповідати на всі питання, розвінчувати всі міфи і підтримувати вас на цьому шляху

Також у школі ще є 20 шпаргалок у вигляді інфографіки за всіма основними моментами курсу. Ви просто збережете їх в телефоні, і у вас завжди буде відповідь на питання: де брати білок, кальцій, які аналізи здавати або Чим що замінити.

хоче перейти на рослинне харчування, але не знає, з чого почати, як не зіткнутися з дефіцитом вітамінів і мікроелементів
хоче навчитися готувати смачні та корисні рослинні страви для всієї родини
хоче розібратися у всьому різноманітті рослинних продуктів, зрозуміти, що, як і коли краще вживати, як вибирати, де купувати
хоче дізнатися все про можливі заміни традиційних страв корисними рослинними версіями (сир, сирні сирки, сир, молоко, м'ясо, риба, яйця)
хоче дізнатися, як уникнути проблем, що виникають на шляху початківця харчуватися рослинною їжею

Продажник:
https://www.instagram.com/ahims_a/
 
Угорі