Що нового?

Придбаний [homebakery42] Зефір у шоколаді (Галина Макеєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 405 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вчитися робити такий зефір будемо? У той час як у всіх пристойних кондитерів вже є своя он-лайн школа, я нарешті-таки зважилася провести свій перший вебінар зефір в шоколаді, який підкорив багато сердець. Всередині з кислинкою (і неважливо з якої ягоди, малина, вишня, Червона або чорна смородина), а зверху делікатна шоколадна гірчинка. Шар шоколаду настільки тонкий, що просвічує ребра форми.
Шоколадна капсула не дає сохнути зефіру і він залишається всередині дуже ніжним і м'яким. Зефір за новим рецептом готовий до покриття вже через годину після відсадки
⠀⠀⠀⠀⠀
Я спеціально не прибрала звук на відео, щоб ви могли почути хрускіт правильно протемперованого шоколаду, а який тонкий шар шополада .

На вебінарі я буду розповідати як зробити зефір, який стабілізується через 5 хвилин після відсадки, покажу різні способи відсадки і покриття шоколадом з денцем. Обговоримо тонкощі підготовки інгредієнтів, ідеального шоколадного покриття (без бульбашок, тонко). Під час вебінару можна буде задавати питання, запис вебінару буде доступна для Вас ще 3 місяці після. Кількість місць обмежена, тому що перший раз і дуже хвилююче

https://www.instagram.com/p/BvHDhDaA1a3/
 
Угорі