Що нового?

Придбаний [HTML Academy] базовий HTML і CSS, 2016

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4964 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 97.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

26950

прихований контент для користувачів Aurora.
Натисніть, щоб розкрити...

як проходить онлайн-курс
Початковий рівень: новачок
Курс розрахований на людей з нульовими знаннями HTML і CSS. Він підійде кожному, хто хоче поринути у світ професійної веб-розробки.

дати інтенсиву
Інтенсив триває п'ять тижнів, з 11 квітня по 16 травня. Щотижня проходять два живих вебінари, після яких треба виконувати практичні завдання і працювати з наставником.

живі вебінари
Вебінари проходять по понеділках і четвергах з 19:00 до 21:00 за московським часом. Викладач розповідає лекцію, а студенти задають питання.

Записи вебінарів
Кожен вебінар записується, а записи публікуються на наступний день. Тому інтенсив можна проходити з будь-якої точки планети.

Практика
Після вебінарів потрібно виконувати практичні завдання-проходити інтерактивні курси і верстати частини навчальних макетів. У цьому вам буде допомагати ваш наставник.

особистий наставник
Персональний наставник допомагає виконувати завдання і перевіряє результати роботи. Це ваш особистий викладач, який допомагає вам весь курс і ділиться секретами майстерності. Розклад роботи з наставником Ви визначаєте самі.

захист проекту
Інтенсив завершується захистом проекту, де ваша верстка перевіряється відповідно до професійних критеріїв якості. В результаті проходження інтенсиву ви повністю освоїте процес верстки і отримаєте першу серйозну роботу в своє портфоліо.

https://privatelink.de/?https://htmlacademy.ru/intensive/htmlcss
 
Угорі