Що нового?

Придбаний [IAMPM] TechMind-Говори з програмістами на одній мові. Тариф-Базовий

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9026 ГРН
Учасників: 6 з 81
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 115.9 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

МодераторПакет "Базовий"
Якщо ви проектний менеджер, рекрутер або продакт — вам доводиться спілкуватися з розробниками, вникати в їх роботу або просто посміхатися і кивати. Швидко підтягнути "матчастину" і зрозуміти весь процес розробки допоможе практичний курс TechMind. За півтора місяці ви вивчите термінологію, кращі практики і навчитеся спілкуватися з технічними фахівцями на їх мові.

1. Що таке розробка
Оглядове заняття з усіх аспектів процесу розробки ПЗ, Загальні відомості і докладний розбір складових. Лекція дозволяє всім студентам зануритися в процес роботи над курсом. Новачки можуть розібратися в основах, а більш досвідчені студенти — задати питання в чаті, вивчити тренди і зрозуміти, як будується Архітектура софтверних проектів.

2. Термінологія
Мови програмування, технології, практики. Розбір термінології та обговорення сучасних трендів. Визначаємо, яку мову програмування навіщо використовується.

3. ФРЕЙМВОРКИ, бібліотеки та API
Детально вивчаємо, що таке фреймворки і бібліотеки, в чому їх відмінність. Визначаємо, як працювати з менеджерами пакетів і навіщо це робити. Вчимося працювати з API. Вивчаємо стандарти роботи і практикуємося відправляти API-запити.

4. FRONT-END-складові
Функціонал, особливості, завдання. Опис роботи фахівця, технологій, можливостей і взаємодії з іншими членами команди. На цьому занятті розбираємо технології з яких складається Front-end: HTML, CSS, Java Script.

5. FRONT-END-ФРЕЙМВОРКИ і розбір процесу
Вивчаємо найпопулярніші front-end фреймворки. Обговорюємо процес складання Front-end проекту. Проводимо демонстрацію процесу розробки з вивченням всіх складових процесу.

6. BACK-END-бази даних і взаємодія
Вивчаємо, які бувають бази даних і коли яку використовувати. Розбираємо процес взаємодії Back-end з Frond-end. Розбираємося, як працює фахівець з іншою командою.

7. BACK-END-ООП і підбір технології під ПРОЕКТ
Визначаємо вимоги, які впливають на вибір мови. Вчимося підбирати стек технологій під проект. Формуємо розуміння, що таке ООП і навіщо менеджер повинен це знати. Порушуємо питання Big Data і нейромереж.

8. КОНТРОЛЬ версій
Стандарти роботи, докладний розбір того, що таке контроль версій і як він здійснюється. Розбираємо системи контролю версій і їх відмінності. Вивчаємо основні принципи та особливості роботи з кожною.

9. Робота з GIT
Вчимося користуватися GIT. Розбираємося з процесом контролю версій. Вивчаємо, як будується робота з гілками. Вчимося розуміти, як контролювати роботу і навіщо менеджеру може бути потрібно дивитися, хто і коли.

10. DEVOPS
Розбираємо разом, як працює веб-проект. Переваги та недоліки датацентрів і Cloud. Як планувати навантаження і як масштабуватися. Доставка коду клієнтам. CI\CD

11. Документація
Типи документації, інструменти, використання. Навіщо потрібна документація з точки зору розробки та менеджменту. Як і коли вона пишеться, як і ким застосовується. Вчимося писати технічне завдання методом Story Mapping. Розбираємося в тому, як менеджер може використовувати документацію для більш ефективної роботи.

12. Тестування-основна термінологія
Терміни, процеси, кейси. Місце тестування в процесі розробки програмного продукту. Види і підходи до тестування. Automation and manual testing-що і коли використовується. Декомпозиція вимог.

13. Тестування-STORY POINTS
Повторимо класифікації підходів тестування. Розберемося,з чим їдять. Поговоримо про техніки тест-дизайну. Продовжимо розбиратися з поняттями і термінами. Торкнемося принципів тестування.

14. MOBILE-процес розробки додатків
Відмінності mobile-розробки від веб-розробки. Особливості процесу. Відмінності роботи з iOS і Android. Сучасні технології і практики в розробці кроссплатформенних і нативних додатків. Заглиблюємося в процес розробки додатків і використовуваних інструментів. Вивчаємо кращі практики розробки.

15. MOBILE-аналітика і нові технології
Вивчаємо кращі практики підтримки та аналітики мобільних додатків. Обговорюємо процес тестування додатків. Розбираємо нові підходи до інтерфейсів. Вивчаємо, як програмуються чат-боти.

16. Аналітика проекту
Аналітика, інтеграції, корисності. Про те, що відбувається, або має відбуватися, коли проект вже в продакшені. Інструменти для роботи з відстеженням поведінки користувачів, збору та обробки зворотного зв'язку з користувачами проекту. Розбираємося, яка може бути аналітика для сайтів і для мобільних додатків. Визначаємо складності і вузькі місця, з якими можна зіткнутися після здачі проекту.

https://iampm.club/techmind-online/
 
Останнє редагування модератором:

Rtz

New member
готовий оплатити Прикріпити файли
 
Останнє редагування модератором:
Угорі