Що нового?

Придбаний Ідеальна карма (Мара Боронина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 80
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
повне обнулення кармічних забруднень у всіх сферах + максимальне розкриття життєвих доріг.
ЗА 25 днів програми ви опрацюйте і скорегуйте КАРМУ за основними сферами:
  • здоров'я
  • особисте життя
  • гроші
  • призначення
і ваше життя засяє новими фарбами!
Якщо ви давно Хочете щось змінити, саме час зробити це зараз
1 модуль.
Модуль № 1. "Діагностика карми Здоров'я"
Що буде в модулі:
  1. глибоке розуміння структури карми 3-х рівнів в 4-х напрямках
    життя:
    • здоров'я;
    • гроші;
    • відносини;
    • призначення.
    (Про те, як з'єднати карму з попередніх втілень, карму за родом і напрацьовану в цьому втіленні.)
  2. Практика "Діагностика кармічних хвороб, напрацьованих в цьому втіленні", (усвідомлення причин тієї чи іншої хвороби і для чого вона дана);
  3. Практика "Діагностика кармічних хвороб з попередніх втілень" (усвідомлення причин тієї чи іншої хвороби і для чого вона дана);
  4. Практика " Діагностика кармічних хвороб за родом "(усвідомлення причин тієї чи іншої хвороби і для чого вона дана);
  5. енергетична практика" Відпускання карми, 1 рівень " для ослаблення кармічних блокувань.
ваш РЕЗУЛЬТАТ:
Виявлено кармічні хвороби поточного і попередніх втілень, а також блокування, які тягнуться за родом.
Виявлено потенційні хвороби, які з високою часткою ймовірності можуть у Вас виникнути в майбутньому.
Всі кармічні блокування вашого здоров'я ослаблені.

2 модуль.
Модуль № 2. "Коригування кармічних хвороб"
Що буде в модулі:
  1. коригування кармічних хвороб через фізичне тіло:
    • Практика "прийняття тіла";
    • Практика "договір з тілом";
    • Медитація "Потемки" - визначення та коригування прихованих
    кармічних загроз.
  2. коригування кармічних хвороб по енергетичних центрах і криницях сили.
  3. коригування кармічних хвороб через ментальне тіло і за логічними рівнями.
  4. Практика "Простройка милостива карма здоров'я на лінії часу".
ваш РЕЗУЛЬТАТ:
Запущений процес відновлення фізичного і ментального тіла від поточних захворювань. Простроєна милостива карма Вашого здоров'я по всій лінії життя, до кінця поточного втілення.

3 модуль.
Модуль № 3. "Діагностика карми особистого та сімейного життя"
Що буде в модулі:
  1. кармічні гальмування зовнішності.
    Часто жінка вважає, що через зовнішність і зайвої ваги вона не може якісно влаштувати своє особисте життя, або її через це постійно використовують, не люблять, змінюють і її відносини зовсім не такі, про які вона мріяла.
    Почасти це, правда, оскільки зовнішність є відображенням і транслятором кармічних огріх і помилок минулого втілення, тому вона проектується на тіло за діяннями.
    Але деяким вона дається досить специфічна для виконання певних завдань і місії в цьому втіленні.
    Тому важливо визначити-це відпрацювання .або на людину поклали певне завдання, щоб він, не відволікаючись на протилежну стать, зміг донести до людей щось важливе і встиг створити щось архиполезное, що буде затребуване не одним поколінням.
  2. Практика "Діагностика карми особистого життя, напрацьованої в цьому втіленні", (усвідомлення причин тих чи інших ситуацій, і для чого вони дані і чому повторюються);
  3. Практика "Діагностика карми особистого життя, напрацьованої в попередньому втіленні", (усвідомлення причин тих чи інших ситуацій, і для чого вони дані і чому повторюються);
  4. Практика "Діагностика карми особистого життя за родом" (усвідомлення причин тих чи інших ситуацій, і для чого вони дані і чому повторюються).
ваш РЕЗУЛЬТАТ:
Виявлено кармічні перепони в особистому житті поточного і попередніх втілень, а також блокування, які тягнуться за родом.
Виявлено потенційні події в особистому житті негативного характеру, які з високою часткою ймовірності можуть у Вас виникнути в майбутньому.
Всі кармічні перешкоди в особистому житті усунені.
Ви здатні активувати або усунути будь-яку емоцію через вплив на потрібні точки вашого фізичного тіла.
ФАВОРИТ
https://privatelink.de/?https://maraboronina.com/idealnaya-karma-3/
 
Угорі