Що нового?

Набір учасників Ідеальна ніша в Instagram (Олександра Шелехова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 181 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Для кого вебінар
- для новачків
навіть якщо ще немає аккаунта в Instagram
- для експертів і блогерів
з будь-якою кількістю передплатників
- для комерційних акаунтів
магазинів і тих, хто продає через Instagram свої товари/послуги
що буде:
- поясню, як грамотно вибрати і сформулювати тему
для блогу експерту, лайфстайл блогеру або комерційному аккаунту (магазину)
- розберемо помилки
з тими, хто вже визначився з нішею чому ваш блог росте повільно і дорого або не росте зовсім
- детально розповім про стратегію
ефективного ведення блогу для комерційних акаунтів (магазинів і тих, хто продає через Instagram свої товари/послуги)
- дам конкретні рекомендації та вправи
для тих, хто поки не може визначитися з темою, а блогером бути хоче, після яких ви зможете вибрати і чітко сформулювати свою сферу
чому вам потрібно бути присутнім?
1
Ви отримаєте цінні знання, вартість яких вище в рази. Цей вебінар я вже проводила у вересні і отримала сотні захоплених відгуків!
Перші півтори години-інформація тільки по темі вебінару, тільки практика і працююча схема, ніякої води, прогрівань і розмитих формулювань типу "а ось про це я розповім вам на курсі".
2
Після основної частини відповім наживо і розгорнуто на всі питання. Разом ми впораємося.
3
Знижки на моє навчання
Так, в кінці ефіру я відкрию запис на Грудневий потік мого курсу (старт 13.12) і для учасників будуть найвигідніші ціни (навіть з урахуванням вартість вебінару - 490₽). Таких цін не буде більше ніде. Я вам це гарантую.
4
Ті, хто надалі планують вчитися у мене, зможуть оцінити мій підхід до донесення інформацію - чи підходить вам моя манера говорити, структурувати дані і пояснювати.
Це дозволить збільшити кількість "моїх" людей на курсі.
вебінар потрібен вам, якщо:
ви вже сто разів починали вести свій Instagram і кидали, тому що не було результату

місяцями/роками пишете в блог, а за фактом топчіться на одному місці

у вас багато крутих ідей для блогу, але ви не розумієте, як вибрати одну з них або поєднати кілька

є бажання стати блогером, але немає розуміння, з чого почати

постійно відкладаєте блог на потім

бракує ресурсу на втілення задуманого

мрієте заробляти через Instagram
https://privatelink.de/?https://shelekhova.com/niche
 
Угорі