Що нового?

Набір учасників Ідеальне побачення з дівчиною. Інструкція для чоловіків (Володимир Шамшурін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 717 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ти напружений і абсолютно не знаєш, про що розмовляти з дівчиною

Чим красивіше дівчина, тим сильніше ти хвилюєшся і боїшся зробити "щось зайве" і все зіпсувати

Перше побачення не рідко стає останнім. З незрозумілих, здавалося б, причин-дівчата зникають і перестають відповідати на дзвінки і смс

Ти не наважуєшся її поцілувати або обійняти. А якщо пробуєш, натикаєшся на стіну заперечень і перешкод

Ціпенієш навіть від думки покликати її до себе додому. А якщо і кличеш її-то чуєш у відповідь- "Я до тебе не поїду"/"ти за кого Мене приймаєш"/"сьогодні точно немає"/"краще проводь мене"

Намагаєшся здивувати дівчину дорогими ресторанами, квітами,сюрпризами, а в підсумку все даремно – вона так і не стає твоєю

Після кількох побачень-чуєш від дівчини – "Ти такий класний, але - Давай залишимося просто друзями. Я поки не готовак відносинам "

Тобі набридло, що побачення це гра в одні ворота, в якій ти постійно намагаєшся її здивувати, розвеселити, догодити їй. Це більше схоже на хвилююче співбесіду

Як найчастіше проходять твої побачення :
Зовні ти намагаєшся бути спокійним, а всередині голову бомбардують думки – "що ж їй сказати" "що ж їй сказати". А вона сидить і дивиться в телефон.

після тренінгу ти
  • дізнаєшся про найважливіші нюанси щодо правильного вибору місця для ефективного побачення
  • будеш правильно готувати її до побачення, щоб вона була налаштована на тісне спілкування з тобою
  • навчишся зустрічати дівчину так, щоб вона з самого початку була налаштована на зближення
  • дізнаєшся про основні чоловічі помилки на побаченнях з дівчатами
  • зрозумієш як не потрапити у"Френдзону". І ніколи більше не станеш просто другом!
  • дізнаєшся про що розмовляти з дівчатами, щоб їм завжди було з тобою весело і цікаво
  • дізнаєшся чому більшість твоїх побачень так і не закінчилися сексом
  • отримаєш працюючі фішки по швидкому зближенню з будь-якими дівчатами
  • почнеш правильно переміщати дівчат до себе додому
  • будеш розуміти, коли вже можна взяти її за руку або поцілувати, не чекаючи від неї ніяких сигналів і натяків
https://privatelink.de/?https://mensistem.ru/date
 
Угорі