Що нового?

Придбаний Іграшка в змішаній техніці. Реалістична мавпочка (Олена Федоряк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3493 ГРН
Учасників: 1 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.8 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Дорогі мої друзі!
Нарешті я готова порадувати вас своїм новим відеокурсом, який цього разу присвячений створенню іграшки в змішаній техніці з використанням шиття і сухого валяння.
Спосіб, яким поєднуються ці дві техніки в моїх нових роботах, придумала я сама і для себе вважаю його досить універсальним і зручним, для того, щоб створювати абсолютно різні іграшки. Такі іграшки дуже рухливі, з ними можна грати і навіть давати їх дітям. Від двох технік-валяння і шиття - я взяла краще і поєднала їх так, щоб різні матеріали в готовій роботі виглядали гармонійно і не видно були місця їх з'єднання.

На основі такої іграшки ви зможете надалі створювати і інші за такою ж технологією.
Крім техніки суміщення шиття і валяння, в цьому курсі я так само даю уроки з Тонування різних матеріалів за допомогою аерографа і так само альтернативний варіант фарбування без використання аерографа. Розповідаю і показую всі переваги аерографа, вчу не боятися його і правильно використовуючи, досягати відмінних результатів в роботі.
Так само як завжди в моїх відеокурсах, тут ви знайдете масу моїх авторських напрацювань, технологій і хитрощів, які допоможуть вам заощадити Ваш час на вивченні різних матеріалів і способів роботи з ними, і підвищити рівень вашої майстерності швидко і з відмінним результатом.


Відеокурс записаний на диск і буде відправлений поштою після повної оплати.
Вартість пересилання не включена у вартість відеокурсу, так як залежить від країни одержувача (Приблизна вартість міжнародної пересилки - 9 доларів)
Можливо так само отримати відеокурс на флешці, в такому випадку вартість збільшується на 10 доларів.
https://privatelink.de/?https://www.livemaster.ru/item/29970165-materialy-dlya-tvorchestva-videokurs-igrushka-v-smeshannoj-te
 
Угорі