Що нового?

Придбаний Illustrating: Різдво. Тариф "малюю сам" (Олена Пишнограй)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 846 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

МАРАФОН ILLUSTRAINING - це ПРАКТИКА з малювання затребуваних ТЕМ комерційної ілюстрації
Актуальна тема нового потоку-Різдво. Найпопулярніша сезонна тема, яка продається цілий рік, і набирає свої максимальні оберти в листопаді-грудні.
Специфіка професії комерційного ілюстратора полягає в тому, що потрібно створювати не просто красиві картинки, а по суті товар, який відповідає запитам ринку і розкриває певну ідею. Тоді такі ілюстрації будуть користуватися попитом на креативних ринках і стоках, де можна виставляти їх на продаж. А ще вони підвищать інтерес замовників до вашого портфоліо.

Тому дуже важливо вибирати ті теми, які користуються попитом на ринку і правильно їх подавати. Цим ми і займемося!

отже, марафон буде корисний:
Ілюстраторам, які працюють на мікростоках і креативних ринках і хочуть малювати затребувані теми
Ілюстраторам, які бажають поповнити своє портфоліо (на сайті, Behance, Dribbble, в інсті) комерційними ілюстраціями
Всім, хто хоче надихнутися і навчитися малювати теми, які потрібні світу
Привіт! Мене звуть Олена Пишнограй і я векторний Ілюстратор.
Малювати картинки на мікростоки-моя улюблена робота вже більше 7 років. Мої ілюстрації можна знайти в рекламі D-Link, в Washington Post і CNN, в оформленні Leroy Merlin і магніт, на сторінках Cosmopolitan і обкладинках книг. Крім стоків, у мене великий досвід роботи на ринку фрілансу, на принтшопах і креативних ринках.

Я веду Instagram на тему векторної ілюстрації і заробітку малюванням, а мої марафони для стокерів славляться своїми продажами картинок ще в процесі його проведення.

У блозі на Patreon можна знайти корисні статті, відео уроків, розбори картинок і портфоліо, сучасні тренди в ілюстрації. Так само мої уроки векторної графіки є

https://privatelink.de/?https://vectorhouse.ru/illustraining-christmas
 
Угорі