Що нового?

Придбаний Індивідуальний тренінг (Володимир Шамшурін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 35295 ГРН
Учасників: 0 з 249
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 147.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Давно мріяли побачити краєм ока що творитися на індивідуалках Шамшуріна?


Відкриємо завісу таємниці! Ви побачите як відбувається спілкування на індивідуалках Володимира з клієнтом! Запис вівся на проф камеру.

4 дні запису на відео з детальними поясненнями, порадами, рекомендаціями від Володимира. Тут ви отримаєте всю теорію і практику, після чого інші тренінги з пікапу вам вже будуть не потрібні. Тут зібрані всі найнеобхідніші техніки, інструменти що б почали легко і з кайфом знайомиться і спокушати жінок!

що Ви отримаєте після тренінгу
  • ви досягнете такого рівня в спокушанні, якого так і не змогли досягти багато тренерів
  • ви будете легко і невимушено знайомитися з дівчатами просто по дорозі на роботу. В будь-яких місцях. У будь-який час. З найкрасивішими.
  • ви нарешті зустрінете свою другу половину і завдяки новим знанням не пропустіть її, а відразу ж "схопите" і більше не відпустіть
  • якість жінок, що оточують вас помітно підвищиться. Вам стануть доступні дівчата з обкладинок глянцевих журналів
  • Ваше життя буквально наповниться регулярним і різноманітним сексом
  • ви усвідомлюєте що ви чоловік і саме ви вибираєте жінок, а не вони вас
що буде на тренінгу
"...Найголовніше що я хочу донести до тебе-я не буду нікого і нічого з тебе ліпити ... Моє пріоритетне завдання як тренера – навчити тебе легко і природно спокушати найкрасивіших і кращих жінок, щоб при цьому ти завжди залишався самим собою, таким, який ти є! Просто плавно вбудувати в твоє життя цей новий секретний навик, який доступний дуже небагатьом " ...
(З) Володимир Шамшурін
- На індивідуальному тренінгу з Володимиром Шамшуріним Ви отримаєте повний обсяг практичних навичок для: знайомства, побачень, спокушання, сексу і побудови відносин. Все від "А"до " Я". Після цього тренінгу вам більше не треба буде нікуди йти. Весь практичний досвід тренера, отриманий ним за 8 років безперервної практики дістанеться тільки вам.

чому навчишся
  • Визначати до підходу чи подобаєшся дівчині ! Бачити приховані сигнали від дівчат! Тепер ти будеш знати коли дівчина хоче познайомиться першої з тобою.
  • Як реагувати на відмови! Опрацювання дискомфорту .
  • Опрацюємо невербалику! Опрацювання затискачів!
  • Говорити грудним голосом!
  • Розвивати комунікацію і спілкуватися про все з усіма!
  • Вибирати хороші місця для побачень.
  • Про що говорити з дівчиною на побаченні !
  • Як правильно порушувати дівчину!
Тренінг проходив індивідуально з клієнтом 4 дні!

Продажник

https://privatelink.de/?https://vsetvoi.ru/treningi/individual-training
 
Угорі