Що нового?

Придбаний [infobloger] Инфоблогер, 2020

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 515 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27042

Дізнайтеся секрет створення блогів для заробітку в Інтернеті на партнерських програмах. Створіть свій блог і отримайте додаткове джерело доходу, вивчивши технічні моменти, навіть якщо у Вас немає досвіду і знань.

Які головні переваги у відео курсу Інфоблогер? Час на вивчення і застосування всіх інструментів - від 1 до 3 днів. За цей час ви запустите свій блог, налаштуєте дизайн і зовнішній вигляд преміум класу, наповніть його статтями і підключіть партнерську програму.
 • Хостинг – безкоштовно. Блог буде розміщений на потужних і безлімітних серверах від компанії Google, з підтримкою html, підтримкою будь-якої кількості сторінок і підтримкою будь-якої кількості відвідувачів
 • Домен-безкоштовно. Домен, адреса блогу, вже надається самим хостингом. Відмінно індексується і відображається в пошуковій видачі Яндекс і Google на рівні з іншими платними доменами
 • просування-безкоштовно. Використовуючи спеціальні інструменти, ви зможете створювати цілі мережі окремих блогів, які будуть приносити додатковий трафік, а так само послужать джерелом зворотних посилань.
програма:
 • введення. На початку ми розглянемо всі основні кроки, які належить вивчити в відео курсі. Так само розберемо метод заробітку з використанням власного блогу і партнерського маркетингу.
 • створення блогу. Далі ми відразу ж приступимо до створення власного блогу. Пройдемо процес реєстрації, а так само проведемо первинну настройку.
 • Написання статей. Потім приступимо до написання статей для блогу. Зареєструємося в каталозі партнерських програм інформаційних цифрових товарів. Розглянемо джерела для статей, а так само методи їх прискореного написання.
 • публікація статей. У цьому уроці ви приступите до публікації своїх статей у власний блог. Створите обкладинки, створите канал в YouTube і оформите свої статті тематичними зображеннями, відео роликами і партнерськими посиланнями для заробітку.
 • встановлення шаблону. Після наповнення блогу статтями, ми розглянемо процес отримання і установки Premium шаблонів для блогу. Ви зможете оформити свій блог сучасним дизайном, з оптимізованим кодом для пошукових систем і додатковими блоками.
 • Налаштування віджетів. Далі ви навчитеся редагувати віджети, зрозумієте що це і як вони допомагають в роботі. Налаштуйте відображення різних тематик і рубрик. Зможете виробляти тонку настройку блогу, встановлювати посилання і рекламні банери для заробітку.
 • додавання в пошук Яндекс і Google. Потім, коли блог вже буде наповнений, оформлений і налаштований, необхідно буде повідомити про нього пошуковим системам. У цьому уроці ви додасте свій блог в головні пошуковики і встановіть інструменти аналітики.
 • додаткове просування. Ви освоїте додатковий інструмент, який в очах пошукових систем дає велику перевагу вашому блогу, на відміну від інших подібних блогів, яких в Інтернеті просто тисячі.
 
Угорі