Що нового?

Набір учасників [[insight 42] цілі 2022 (Дмитро Горбунов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2096 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
цей челлендж спеціально для тих, хто хоче:
  • поставити глибоко продумані цілі, від досягнення яких буде кайфувати
  • поставити справжні цілі і перестати прагнути до "морквин", нав'язаним оточенням, громадською думкою і рекламою
  • Комплексно розглянути своє життя і розкласти в ній все"по поличках"
це глибока і осмислена робота з перепрограмування нейронних зв'язків на досягнення цілей. При цьому я не винаходжу велосипед і не використовую сумнівні техніки - тільки те, що перевірено часом і спрацювало у мене і моїх клієнтів.

Челлендж складається тільки з практичних завдань. Це не та історія, де я щось буду розповідати. Вам доведеться думати самостійно. Тільки так можна отримати результат в постановці і досягненні цілей, все інше - інформаційний онанізм.

челендж стартує 5 січня 2022 року, триває рівно 21 день і проходить на окремому закритому Телеграм-каналі.

Челендж побудований за принципом мікро-навчання. Вся інформація представлена в максимально ємною і доступною формі у вигляді коротких текстів.

Вам не потрібно буде читати довгі статті, дивитися годинні відео або прослуховувати аудіофайли. Всі навички та інсайти Ви отримаєте виключно завдяки практичному досвіду.

у підсумку:
  • ви чітко і конкретно сформулюєте і детально розберете цілі в пріоритетних для вас сферах життя
  • освоїте практичний механізм постановки цілей, який залишиться з вами назавжди
Підготовка
На початковому етапі ви розберетеся в своїх бажаннях і усвідомлюєте, чого ж вам насправді хочеться і що з цього вам дійсно необхідно. Зрозуміти це можна тільки через відчуття. Тому перші чотири вправи допоможуть вам розібратися в своїх почуттях і розставити в своїй голові все по поличках. Ви визначите свої справжні бажання, над якими будете далі працювати.

Постановка
На цьому етапі ви перетворите абстрактні бажання в конкретні цілі. Наш мозок влаштований таким чином, що йому необхідні чіткі вказівки. Тільки в цьому випадку він буде працювати на вас, а не заважати вам. Якщо ваші цілі сформульовані не точно, то фокусування не буде - вас постійно буде щось відволікати.

декомпозиція
На останньому етапі ви розробите чіткий і конкретний план дій по досягненню цілей. Важливо отримати задоволення не тільки від самої мети, як такої, але і від її досягнення. Тому Ви детально опрацюєте декомпозицію і створите зручну для використання ієрархічну структуру ваших цілей. В результаті у вас на руках буде детальний план досягнення кожної з поставлених цілей.
https://privatelink.de/?https://insight42.ru/challenge
 
Угорі