Що нового?

Придбаний Instaflash. Швидкісний поїзд у світ товарного бізнесу (Кирило Юревич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1545 ГРН
Учасників: 0 з 15
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 107.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ти не несеш ризиків традиційного товарного бізнесу
  • Не потрібно купувати товар-в цьому продукті ти отримаєш 3-х постачальників, з якими я особисто працюю по дропшиппінгу
  • налаштувати рекламу в два кліка-мій таргетолог перезаписала модуль по рекламі, ми даємо один і найпростіший інструмент, налаштував-отримав клієнтів
  • не потрібно нічого тестувати - Я дам 3 товари, 3 готові та робочі магазини. Адаптували-включили рекламу-заробили грошей
тут все про швидкий заробіток:
Концепція і ідея продукту-дати заробити в першу чергу тобі, щоб ти міг далі їхати до величезних прибутків на швидкісному поїзді товарного бізнесу і пересів з цього поїзда на майбах

Не будемо голослівні, що ж ти отримаєш:
  1. 3 інста-магазину, які оформила і протестувала моя команда спеціально для тебе
  2. Абсолютно новий, перероблений моїм таргетологом по рекламі, натискаєш пару кнопок-чекаєш клієнтів
  3. 3 товари, які будуть продаватися і давати хороший прибуток як мінімум наступні півроку
  4. перероблений модуль з продажу, продаємо тільки через листування і без дзвінків
  5. 3 постачальника по дропшиппінгу і 3 оптових постачальника для масштабування
Не закуповуючи товар, налаштовуєш рекламу в кілька кліків і з телефону обробляєш клієнтів і все це при мінімальних витратах! Чи буде можливість краще?
Для кого я робив цей продукт?
Для новачків:
Якщо ти тільки що дізнався хто я такий, але вже хочеш змінювати своє життя на краще, то це твій варіант. Старт в товарному бізнесі при мінімальних бюджетах, без важкої роботи і офіційної роботи.
Результат: зрозумієш, як продавати в інсті, заробиш свої перші 500$ і зрозумієш, що хочеш і далі рости і розвиватися в товарному бізнесі

Для тих у кого не вийшло:
Потрапити на мій останній основний потік або стартанути в інсті самостійно. Розумію, страшно ризикувати великими грошима, а якщо вже ще й був невдалий досвід, бр...
Результат: цей продукт робився в першу чергу для вас, щоб ви поміняли своє життя і ставлення до себе - це і є результат, який ви отримаєте. Ну ще між справою заробите пару сотень доларів, але не в грошах ж щастя, так?

Для синів маминих подруг:
Я розумію, що ти вже колись навчався на товарному синдикаті і вже побудував свій невеликий товарний бізнес. Але що тобі заважає з цими знаннями запустити цілих 3 нових магазину?
Результат: зрозумієш, як робити товарний бізнес просто, окупиш вартість курсу за пару годин і зможеш застосувати оплачену методику до навчання нових співробітників/помічників


Я можу навчити тебе новому способу заробітку
Зараз ти вкладаєш 49$ і вже через тиждень виходиш на перші продажі. Чи не вигідно?
При тому, що ти залишишся зі знаннями і навичками і кожен наступний місяць будеш робити такі суми і навіть в рази більше.

Товарний бізнес в Instagram-це активно зростаючий Напрямок
Ти ж можеш стати тим, хто буде стояти в перших рядах і заробляти більше за інших.
Адже більшість любить постійно відкладати на потім, так і не спробувавши, щось нове.
https://privatelink.de/?https://yurevichofficial.by/instaflash
 
Угорі