Що нового?

Придбаний [Institute Neuroenergetic Kinesiologi] Кінезіологія. Стрес. Здоров'я. Успіх (Світлана Костарева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 1 з 5
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 145.4 ГРН
20%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Кінезіологія. Стрес. Здоров'я. Успіх.

Що таке кінезіологія, форматування, голограма, КАМ, контур і м'язовий тест.
Як через форматування і голограму можна працювати з болем, страхами, панікою, депресією, конфліктами, проблемами в навчанні і т. д.
Практичне застосування м'язового тесту для фізичного і психічного здоров'я: підбір продуктів харчування, трав, чаю, лікарських препаратів.
Протокол роботи з особистим запитом.

Програма курсу:
1 заняття
Кінезіологія і стрес. Прості техніки зняття стресу
.
  1. Що таке кінезіологія.
  2. Стрес. 3 стадії стресу. Як самостійно визначити стадію стресу.
  3. 7 технік по зняттю стресу.
2 заняття
Система меридіанів. Способи зняття стресу за допомогою роботи з меридіанами.

  1. Що таке Меридіан.
  2. 12 основних меридіанів.
  3. Роль точок акупресури для зняття стресу.
  4. Що таке дисбаланс в меридіані і як він впливає на наше емоційне і фізичне здоров'я.
  5. Способу зняття стресу (біль (фізична і емоційна), напруга, втома, страх, гнів, паніка, розчарування і т.д.) за допомогою роботи з меридіанами.
3 заняття
Система Чакр. Способи кінезіології зняття стресу за допомогою чакр.


    • Що таке чакра.
    • Види чакр: основні, Малі, внетелесние.
    • Що означає дисбаланс в Чакрі і як він впливає на наше емоційне і фізичне здоров'я.
    • Способи зняття стресу стресу (біль (фізична і емоційна), напруга, втома, страх, гнів, паніка, розчарування і т.д.) за допомогою роботі з чакрою.
4 заняття
Система Y-син. Способи кінезіології зняття стресу за допомогою системи Y-синуса.


    • Система Y-син. Роль і значення.
    • Роль системи Y-син для гармонізації фізичного та емоційного стану людини.
    • Зміст циклу ШЕН і циклу КО.
    • Способи зняття стресу (біль (фізична і емоційна), напруга, втома, страх, гнів, паніка, розчарування і т.д.) за допомогою роботи з системою Y-син.
5 заняття
Тибетська вісімка. Способи кінезіології зняття стресу за допомогою тибетської вісімки.



    • Система вісімок.
    • Роль тибетської вісімки для гармонізації душі і тіла.
    • Способи зняття стресу (біль (фізична і емоційна), напруга, втома, страх, гнів, паніка, розчарування і т.д.) за допомогою роботи з тибетськими вісімками.
6 заняття
Емоція. Способи кінезіології зняття стресу за допомогою Нейроемоційних рефлексів.



    • Що таке емоції.
    • Поняття Нейроэмоционального рефлексу.
    • Способи зняття стресу (біль (фізична і емоційна), напруга, втома, страх, гнів, паніка, розчарування і т.д.) за допомогою Нейроемоційних рефлексів.
7 заняття
Судинна система. Зняття стресу з судин організму



    • Судинна система людини.
    • Нейрососудистые рефлекси.
    • Способи зняття стресу (біль (фізична і емоційна), напруга, втома, страх, гнів, паніка, розчарування і т.д.) за допомогою Нейросудинних рефлексів.
8 заняття
Кінезіологія, як система успіху, удачі і здоров'я!

  1. Що таке успіх і удача.
  2. Що треба зробити, щоб успіх і удача були присутні в моєму житті.
  3. Способи кінезіології для збереження успіху і удачі в своєму житті
http://kinez-muscle.plp7.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Вже минуло 5 днів, як написала перше повідомлення. Чи я можу придбати цей курс ?
 
Угорі