Що нового?

Набір учасників Інвестування для жінок. Тариф Старт (Іван Попов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4008 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Практикум "інвестування для жінок": прості рішення в умовах дефіциту часу

Чому потрібно почати інвестувати вже зараз

  1. це практично єдиний шанс для людини провести свою старість гідно. Бути опорою, а не тягарем для своїх дітей.
  2. щоб жити у відчутті безпеки. Це стосується як внутрішнього спокою, так і реальної можливості піти звідти, де тебе ображають.
  3. для збереження капіталу. Сумно дивитися, як інфляція знецінює гроші, які були обміняні на кращі роки твого життя.
  4. щоб дати дітям шанс на краще життя. Якісна освіта та окреме житло — хороший старт і велика перевага.
  5. відмінна можливість примножити капітал. Щоб нескінченно дивитися не тільки на вогонь і воду, а й на те, як гроші роблять гроші.
  6. для виконання мрії. Інакше є шанс на заході життя дуже сильно сумувати саме про це.
  7. Раз всі побігли, то і я побіг.
Можливість покататися на тренді проходить дуже швидко і може потім зіграти проти тебе.
8) вже 35, але ні квартири, ні машини.
Магія складного відсотка і не з таких ситуацій виручала.

Кому підійде практикум:
  • тим, хто дуже давно хотів, але все ніяк
  • тим, хто вже вдосталь наслухався казок про гарантовані 100% річних
  • тим, хто вже обпікся
  • як абсолютним чайникам, так і вже діючим інвесторам
  • тим, у кого немає багато часу і енергії
  • тим, хто не може відкладати багато
  • тим, хто боїться втратити гроші
  • громадяни України, Білорусі та Казахстану та інших країн СНД, зверніть увагу:
    принципи, підходи та рішення в інвестуванні з практикуму будуть Вам також актуальні. Відмінності будуть ТЕХНІЧНІ: в наборі інструментів, оподаткуванні, відкритті рахунку у брокера. Тому я рекомендую участь в практикумі з цих країн тільки в тому випадку, якщо у вас вже відкритий брокерський рахунок і Ви знайомі з тим, як технічно вирішуються основні завдання у вашого брокера.
Кому не підійде практикум:
  • тим, хто хоче отримати цікавий результат вже завтра
  • тим, хто чекає від мене інформації як швидко розбагатіти на високоризикових інструментах
Тариф Старт
  • 750 місць (сумарно на 2 тарифи: СТАРТ і оптимальний)
  • для новачків, вкладення від будь-якої суми
  • 13 відеоуроків у записі (будуть доступні на платформі Getcourse c 10.01.2022) термін доступу — 1 рік
  • одноразова зворотний зв'язок від мене по зібраному під час практикуму портфелю (виходячи з вашої ситуації) і по стратегії для подальшого інвестування
  • Формат-аудіоповідомлення в телеграм
  • отримати зворотній зв'язок можна до 7 березня 2022 р. (включно)
  • місячна підписка (до 11 лютого 2022 року) на закритий телеграм канал, де я буду ділитися своїми угодами, ідеями, показувати цікаві кейси
  • 1 сесія" Питання-відповідь " (початок лютого)
  • додаткові матеріали (у форматі pdf)
https://privatelink.de/?https://popovinvest.ru/main
 
Угорі