Що нового?

Набір учасників [[IQ events] Рольові квести "Вбивство на Дикому Заході"

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 254 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28248

ви отримаєте: всі матеріали в електронному вигляді для самостійного проведення квесту
Кому підходить цей квест:
 • цей квест підійде для будь-якої компанії від 7 до 20 гравців.
 • його можна проводити в будь-якому зручному місці: вдома, в офісі, в барі, на вулиці.
 • Рекомендований вік учасників від 13 років. Ви можете грати в сімейному колі, в компанії друзів, з колегами.
що з себе представляє рольовий квест?
Уявіть, що ви і ваша компанія стали героями якогось пригодницького фільму, дія якого відбувається на Дикому Заході. У зав'язці даної історії лежить детективна лінія-таємнича смерть господаря салуна.
Хто ж вбивця? Хто вкрав фамільне кільце? Чи є серед гостей бандити, за чию голову призначена нагорода? Ці та багато інших таємниці і належить розгадати одним учасникам гри, а іншим їх ретельно приховувати.
 • думаєте як недорого організувати незабутню вечірку у себе вдома?
 • Ваша компанія любить грати в детективні ігри?
 • вибираєте розвагу на корпоративний захід?
ставите такими питаннями? Тоді наш квест для вас!
 • на початку гри майстер розповідає всім передісторію-місце дії і що сталося, далі-основні правила (що можна робити в грі, а чого не можна), а потім роздає заздалегідь підготовлені індивідуальні конверти, які включають в себе все необхідне для кожного учасника гри.
 • перше, що кожен з гравців знайде всередині конверта - це його роль. Вивчивши її, учасники на найближчий час перевтіляться в іншу особистість (шерифа, індіанця-розвідника або злобного вбивцю). Гравці беруть собі нове ім'я і чіпляють на чільне місце спеціальний бейдж.
 • крім опису особистості на листочку з роллю учасники квесту знайдуть багато корисної інформації — з ким вони знайомі, хто їх друг, а хто ворог, які ігрові предмети у них є. Нарешті, гравці ознайомляться зі списком цілей, які вони повинні досягти до кінця квесту, щоб перемогти (наприклад, викрити вбивцю, заробити 5000$, викрасти цінний предмет і т.д.). Початкові грошові кошти, записки та ігрові предмети (цінності, зброя) індивідуально розподілені між учасниками і також знаходяться в їх конвертах.
 • коли всі готові, майстер оголошує початок гри. Учасники квесту мають повну свободу волі і можуть спілкуватися з ким завгодно і як завгодно, можуть обманювати і укладати вигідні союзи, можуть стати центром уваги в барі або мовчазно спостерігати за тим, що відбувається з темного кута, прагнучи так чи інакше виконати поставлені завдання. Однак варто пам'ятати, що головна мета рольового квесту – отримувати задоволення і створювати свою унікальну, запам'ятовується історію.
 • Завершення гри майстер оголошує за часом або на свій розсуд. Гравці заповнюють у себе необхідну інформацію (якщо це потрібно в ролі), після чого починається обговорення. Учасники по черзі розповідають про свою роль і її секрети, чи вдалося виконати вихідні цілі, і які найяскравіші емоції і враження були отримані в процесі гри.
https://privatelink.de/?https://iqevents.ru/rpg/wild-west-murder/
 
Угорі