Що нового?

Придбаний [Івантер плюс] онлайн-нейротренінг для молодших школярів (Наталія Лукша)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1828 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
розповідає автор Наталія Лукша:

Труднощі, з якими стикаються молодші школярі, можна поділити на кілька груп:
  1. гіпер - або гіпоактивність, коливання уваги, труднощі запам'ятовування.
  2. відставання в розвиток функцій програмування і контролю. Дитина слухає, але не чує завдань вчителя. Він імпульсивний, перебиває, не дослухаючи завдання до кінця, починає його виконувати.
  3. недорозвинення зорово-просторових функцій. Звідси помилки на письмі, труднощі в математиці.
  4. відставання в розвиток слухових і зорових функцій (Н. М.Пилаєва, 1998).
близько 2/3 дітей молодшого шкільного віку мають ті чи інші труднощі в навчанні. Минулого року я представила конспекти з нейрогімнастики, які були спрямовані на подолання цих труднощів. Вони були розроблені для очних групових занять.

Нова реальність вимагала іншого представлення матеріалу. У зв'язку з цим я переробила конспекти для онлайн-формату. Немає гарантій, що і в новому навчальному році школярі обійдуться без дистанційного навчання.

Я продумала завдання так, щоб, де б не знаходився дитина — на дачі, в гостях, в місті чи селі — він міг займатися. Йому буде потрібно тільки хороший доступ до Інтернету і мінімум підручних засобів.

Не потрібно нічого купувати додатково. Все можна знайти вдома: олівці, папір, чернетки, пару яблук або картоплин.

Якщо ви почали працювати за моїми попередніми конспектами очно, ви завжди можете без зусиль перейти в онлайн-режим з новими конспектами. Ще одним плюсом є те, що тепер ви зможете залучати російськомовних хлопців з-за кордону.

як влаштований курс
Кожне заняття оформлено у формі презентації, яку педагог "розшарує" з учнями на зручній для себе платформі (наприклад, Zoom або Skype).

Презентації повністю готові до роботи. Додатково нічого не потрібно. До кожного конспекту є додатки для педагога з відео-поясненнями вправ, аудіо-файлами і моїми коментарями до завдань.

що дасть курс школярам Цей курс допоможе школярам
  • підвищити успішність
  • поліпшити посидючість
  • зміцнити пам'ять і концентрацію уваги.
мій курс не передбачає виконання домашнього завдання. Але при бажанні діти можуть повторювати вправи вдома самостійно.
цей експрес-курс складається з 10 занять. З презентаціями можна працювати як індивідуально, так і в міні-групі з 4-5 чоловік.

Я не рекомендую робити великі групи, щоб педагог міг приділити увагу кожній дитині. Таким чином, кожна дитина буде залучена до виконання всіх завдань.

Фундаментом занять є основи нейропсихології та освітньої кінезіології.

Відповідно до класичної теорії нейропсихології, мозок складається з трьох функціональних блоків:
  • енергетичного
  • операційного
  • блоку регуляції і контролю.
для збалансованої роботи головного мозку важливо, щоб всі блоки працювали оптимально. Тому кожне заняття курсу включає в себе вправи та ігри на всі три блоки мозку:
  • Блок 1 - дихальні вправи — рухові вправи з м'ячами (яблуками), кінезіологічні вправи, самомасаж, ігри на міжпівкульні взаємодії, координацію.
  • Блок 2 - ігри та завдання на увагу, пам'ять, мислення, просторові уявлення, мова.
  • Блок 3 — ігри зі стоп-сигналами, ігри з правилами.
тривалість одного заняття-60 хвилин. Дитина навіть в 7 років не втомиться, так як в кожному занятті крім когнітивних завдань є рухові вправи.

Щоб очі дитини не втомлювалися від екрану, в кожне заняття я включила окорухові вправи.
цей експрес-курс складається з 10 занять. З презентаціями можна працювати як індивідуально, так і в міні-групі з 4-5 чоловік.

Я не рекомендую робити великі групи, щоб педагог міг приділити увагу кожній дитині. Таким чином, кожна дитина буде залучена до виконання всіх завдань.

Фундаментом занять є основи нейропсихології та освітньої кінезіології.

Відповідно до класичної теорії нейропсихології, мозок складається з трьох функціональних блоків:
  • енергетичного
  • операційного
  • блоку регуляції і контролю.
для збалансованої роботи головного мозку важливо, щоб всі блоки працювали оптимально. Тому кожне заняття курсу включає в себе вправи та ігри на всі три блоки мозку:
  • Блок 1 - дихальні вправи — рухові вправи з м'ячами (яблуками), кінезіологічні вправи, самомасаж, ігри на міжпівкульні взаємодії, координацію.
  • Блок 2 - ігри та завдання на увагу, пам'ять, мислення, просторові уявлення, мова.
  • Блок 3 — ігри зі стоп-сигналами, ігри з правилами.
тривалість одного заняття-60 хвилин. Дитина навіть в 7 років не втомиться, так як в кожному занятті крім когнітивних завдань є рухові вправи.

Щоб очі дитини не втомлювалися від екрану, в кожне заняття я включила окорухові вправи.
5970 руб. 4970 руб.
https://privatelink.de/?https://bestbabyclub.ru/products/neurotraining-online/
 
Угорі