Що нового?

Придбаний Я. Час. Ефективність (Людмила Богуш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5800 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 201.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Я. Время. Эффективность (Людмила Богуш)

Онлайн курс з тайм-менеджменту: "Я. Час. Ефективність" (Людмила Богуш)


BOGUSHTIME – ТРЕНІНГОВА КОМПАНІЯ №1 І ЛІДЕР ІННОВАЦІЙНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ
Завдяки авторській технології Прицільного Тайм-менеджменту та унікальним інструментам планування часу ми допомагаємо людям встановлювати амбітні цілі, розробляти ефективні кроки для їх досягнення та, таким чином, формувати своє успішне майбутнє.


ЧОМУ З СОТЕН ТРЕНІНГОВИХ КОМПАНІЙ КЛІЄНТИ ВИБИРАЮТЬ САМЕ НАС?
Технологія Прицільного тайм-менеджменту - це гарантія отримання намічених результатів. Вона дозволить Вам точно визначити бажане, відразу ж почати діяти по кроках згідно з алгоритмом, не розмірковуючи з чого почати, і досягати поставленої мети найбільш оптимальним шляхом. Наша технологія управління часом не замикається лише на діловому плануванні та розробці стратегій у бізнесі. Її мета - задіяти всі ключові життєві сфери, тому що тільки таким чином людина може досягти справжнього успіху.

Впевненість у незмінно високому рівні навчання. Всі авторські навчальні продукти BogushTime надаються за єдиною системою та лише сертифікованими тренерами. Відповідність високим стандартам управління МАНХ, що підтверджується Міжнародною асоціацією підприємців WISE вже 10 років, допомагає нам впевнено рухатися вперед і забезпечувати надійну якість наших продуктів. Ми впевнені у професіоналізмі кожного члена нашої команди та гарантуємо результативність кожного з наших тренінгів.

30% найбагатших людей України пройшли навчання у нашій компанії, підтверджуючи своїми досягненнями ефективність технології Прицільного тайм-менеджменту. Приєднуйтесь до клубу успішних людей – дозвольте своїм мріям втілитись у реальність!

Ми завжди відкриті до спілкування та із задоволенням ділимося корисною інформацією на наших сторінках у соцмережах. А ще ми дуже любимо отримувати зворотний зв'язок від наших клієнтів і робити наші продукти ще зручнішими та ефективнішими для Вас.


Структура курса у скріншоті:https://fex.net/s/bfvo5vp

Про компанію:https://bogushtime.com/company_info/about_us
 
Угорі