Що нового?

Придбаний Я-цілитель 2.0, 2019 (Олена Донська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 18383 ГРН
Учасників: 0 з 210
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 91 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
оновлений і доповнений курс + бонуси!!!
Курс в запису з підтримуючими он-лайн заняттями кожні три тижні. Тривалість 21 тиждень.
Це єдиний практичний курс, який дає 100% гарантію навчити або посилити ваші навички в цілительстві, які зроблять вас затребуваним цілителем.
У кожному з нас дрімає природний талант цілителя. Ви з народження володієте здібностями, про які і не підозрюєте.
Зараз ви можете пізнати справжню природу цілительства і освоїти чудодійні методики зцілення себе та інших людей.
Це цілий комплекс цілющих технік, мета виконання яких-досягнення стану енергетичної наповненості, цілісності, єднання з усім світом і з собою.
Стреси, тривога, постійне збільшення швидкостей та інформації, неправильне харчування, недостатня кількість сну і шкідливі звички – стали нормою. Звичайно, це позначається на організмі людини, здоров'я та енергетичному потенціалі.
Наше тіло настільки звикло жити в напрузі, що ми перестаємо його відчувати, отримуючи від нього вже вагомі послання у вигляді захворювань.
Розслабитися, за власним бажанням, ми вже не можемо. Не пам'ятаємо як це.
Минулий негативний досвід, страх поразки, пригнічені і непрожиті почуття – це залишається в нашому тілі у вигляді м'язових затискачів.
У нашій свідомості головують пораженські думки, негармонійні установки і родові сценарії, які заважають жити вільно і радісно.
Як це відбивається на нашому житті?
  • Швидко втомлюєтеся
  • Страждаєте від перепадів настрою
  • РУТИНА і СИНДРОМ хронічної втоми - ваші постійні супутники
  • Відчуваєте негативний вплив ЛЮДЕЙ, яке руйнує ваші ЗДОРОВ'Я і життя
  • ЖИВЕТЕ в стані постійної тривоги що щось не встигаєте
  • Немає СИЛ і часу на себе
  • Нервозність і дике відчуття наближення старості
  • СТРАХ майбутнього за ЗДОРОВ'Я дітей і близьких
  • Занижена самооцінка і невпевненість в собі
  • Здається що у ВАС зовсім немає здібностей, тільки величезне бажання допомагати собі та іншим
ВИ ВІДКРИЄТЕ В СОБІ ТАЛАНТИ, ПРО ЯКІ І НЕ ПІДОЗРЮВАЛИ!
  • усвідомлюєте свою справжню силу і призначення. Навчіться підтримувати себе. Ви відкриєте в собі цілительські здібності і зможете зцілювати себе та інших людей.
  • отримайте знання, як коригувати хворобливі стани і попереджати їх появу.
  • почнете допомагати собі, своїм рідними і близьким жити повноцінним, здоровим, насиченим життям.
  • Навчіться технікам діагностики та захисту від негативу і захистіть своє життя від недоброзичливців.
ВАШ світ КАРДИНАЛЬНО зміниться!
  • ви відновите свою енергетичну структуру і налагодите всі сфери життя
  • позбудетеся каналів витоку енергії і наповнитеся життєвою силою і бадьорістю
  • запустіть процеси відновлення і омолодження організму
  • розкриєте бачення, сенсорику та інші езотеричні здібності
  • Зціліть свої кармічні і родові програми і забезпечите здоров'я своїм дітям і онукам
https://privatelink.de/?http://sub.nesoakademie.ru/salud_kurs
 
Угорі