Що нового?

Набір учасників Я-фотограф. Січень 2020 (Олена Свєтлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 62.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

14 січня - 3 березня

Он-ЛАЙН КУРС з дитячої та сімейної фотографії
"Від кнопочок на фотоапараті до останнього штриха в Фотошопі"

Зараз найцікавіший час, коли мільйон можливостей навколо і потрібно швидко приймати рішення!
Поки хтось думає, інший вже бере і робить!

ДЛЯ КОГО ?
  • для тих, у кого є дзеркальний фотоапарат;
  • Для мам, які хочуть навчитися професійно фотографувати своїх діток, поповнюючи сімейний альбом, по-справжньому, красивими і цінними фотографіями;
  • для амбітних мам, які хочуть фотографувати не тільки своїх діток, а й стати професійним комерційним фотографом, як я;
  • для початківців фотографів, які хочуть систематизувати наявні знання і отримати відсутні пазли з техніки та естетики зйомки, а також навчитися моїй обробці фотографій;
  • для тих, хто крокує в ногу з часом і використовує сучасні технології для самоосвіти;
  • для тих, хто цінує свій час і комфорт.
це найповніший, корисний і ефективний КУРС з усіх мені відомих, тому що я створила його ТАКИМ, на якому хотіла б навчатися САМА.

Кожен день я отримую підтвердження цього у вигляді результатів і успіхів своїх випускників по всьому світу, які:
  • стають успішними комерційними фотографами;
  • беруть участь у фотовиставках;
  • займають призові місця в престижних фотоконкурсах;
  • стають викладачами, в тому числі і викладачами моєї фотошколи;
  • проводять власні воркшопи та майстер-класи;
  • виступають в якості спікерів-експертів в різних фотомарафонах.
програма занять
Заняття 1.
Розбираємося в Налаштуваннях фотоапарата або " навіщо всі ці кнопочки?"
(режими зйомки, стилі зображення, методи фокусування, витримка, діафрагма, ІСО, гістограма, шкала експозиції). Домашнє завдання.
Заняття 2.
Вчимося робити красиві по світлу і кольору кадри.
(експозиція і баланс білого, вчимося бачити світло і колір).Домашнє завдання.
Заняття 3.
Все про фототехніку-фотоапарати та об'єктиви, які бувають, чим відрізняються, що краще вибрати?
(фокусна відстань, глибина різкості, фокальна площина, розмитий задній фон). Домашнє завдання.
Заняття 4.
Композиція або " я знаю як фотографувати, тепер хочу, що було красиво!".
(правила композиції, точка зйомки, позування в дитячій і сімейної зйомці, гармонія кольору) домашнє завдання.
Заняття 5.
Практичний урок з вуличної зйомки.Вчимося бачити світло, колір, красу локації.Відео-урок.
Заняття 6.
Практичний урок по зйомці з природним світлом в приміщенні. Відео-урок з сім'єю.
(вчимося бачити світло, колір, локацію, позування, ракурси, емоції, точку зйомки, як правильно спілкуватися з сім'єю на зйомці). Домашнє завдання.
Заняття 7.
Практичний урок по зйомці зі студійним імпульсним світлом. Відео-урок.
(види студійного обладнання, Налаштування фотоапарата і студійного обладнання, схеми світла). Домашнє завдання.
Заняття 8.
Обробка фотографій в Lightroom-як це роблю я.домашнє завдання.
Заняття 9.
Обробка фотографій в Photoshop-як це роблю я.домашнє завдання.
Заняття 10.
Підведення підсумків, розбір заключного домашнього завдання, сльози радості
Що Ви отримаєте:
  • ви, нарешті, розберетеся в налаштуваннях свого фотоапарата і навчитеся керувати ним, а не він вами;
  • будете легко розбиратися в фототехніці;
  • навчіться красиво фотографувати в ручному режимі і дізнаєтеся секрет кнопки "шедевр";
  • навчіться створювати прекрасні фотографії в самих різних знімальних умовах;
  • навчіться ефективній, швидкій і чистій обробці фотографій;
  • поповніть свій альбом прекрасними фотографіями вже під час курсу;
  • освоїте нову професію-дитячий і сімейний фотограф;
  • і навіть більше....набагато більше...!
фотографувати ЛЕГКО! ЯКЩО ЗНАЄШ ЯК!


https://privatelink.de/?http://elenasvetlova.ru/on-lajn-kurs-dlja-nachinajuschih
 
Угорі