Що нового?

Набір учасників Я і гроші. Тариф я просто дивлюся (сіяна Расулова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12868 ГРН
Учасників: 0 з 231
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 57.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ви отримаєте: матеріали курсу в запису.

чим наповнений курс:
  • 5 модулів по 5-15 лекцій: ніяких годинних вебінарів, які завжди хочеться відкласти на потім: лекції тривають 7-25 хвилин, можна переглянути за раз кілька уроків або весь блок цілком. Картинка, звук, формат-все красиво і зручно для перегляду. Є можливість збільшити швидкість або зменшити якість для перегляду без вай-фаю.
  • Практика: отримали знання — застосували і відпрацювали за допомогою вправ. У форматі розстановок і еріксонівського гіпнозу ви повністю поринете в себе, своє бачення, страхи і очікування: спочатку розкриєте свою ідентичність, і тільки після продумаєте кроки. Ви заглянете глибше тих дій, що лежать на поверхні.
  • матеріал для закріплення знань: до кожного уроку/модулю додається конспект з основними думками і файл для виконання вправ — тут же будуть коучингові питання по уроку, письмові практики і багато іншого, що дозволить вам глибше зануритися в тему і винести на поверхню свої усвідомлення, сфокусуватися на цілі і шляхи до неї. Можна заповнювати документ в електронному форматі, а можна його роздрукувати і писати від руки.
  • спеціальний модуль "професійні гроші": корисний модуль для експертів, фрілансерів, підприємців — всіх, хто продає або збирається продавати свої продукти/послуги. Допоможе кардинально змінити умови, де ви працюєте 24/7, але не можете пробити фінансову стелю, хапаєтеся за будь-якого клієнта зі страху втратити найменшу вигоду, не боретеся зі знеціненням своєї роботи і часто робите знижки собі в збиток.
[COLOR=# b30059] програма курсу:[/COLOR]

1. Інструкція з навчання: як отримати РЕЗУЛЬТАТ на курсі Зараз дуже модно скуповувати курси, але найчастіше інформація так і залишається "білим шумом". У цьому модулі-практичні рекомендації для тих, хто хоче максимально ефективно пройти навчання і впровадити його в життя.
  • Як ми навчаємося. Відмінність інформації від знань.
  • Як перетворити будь-яку інформацію в знання і дії.
  • зняти маску експерта і відкритися новому. Не сліпо вірити, а допустити і перевірити на своєму досвіді.
  • Фокус на курс: як поставити цілі навчання, досягти їх і відстежити результат
  • чим допоможуть письмові практики і як працювати з роздатковим матеріалом.
2. Про мислення: як воно впливає на життя і дохід, і які пастки будує НАШ мозок У цьому модулі ви дізнаєтеся, як керувати своїм мисленням і бачити реальність, а не несвідомо створену матрицю. Ніякої магії, чиста наука: трансформуємо обмежують установки, грунтуючись на результатах досліджень роботи мозку.
  • хто така багата людина? Які дії зробили його багатим?
  • про мислення науково: нейрохімія, квантова фізика, епігенетика. Як утворюються наші нейронні зв'язки і як можна їх змінити.
  • Що привело мене до того, що я маю. Чим дії бідних відрізняються від дій багатих: піраміда логічних рівнів.
  • обмежуючі переконання і установки: в чому різниця, як їх трансформувати. 20 + прикладів з життя клієнтів та учасників курсу.
  • потреби та атрибути. Які потреби ми намагаємося закрити за допомогою бажаного доходу і чому гроші тут не допоможуть.
  • Робота зі страхами. Страх успіху і страх невдачі. Страх бідності і страх великих грошей
3. ОСОБИСТІСНИЙ РІСТ. Ростете ви-зростає і ВАШ дохід Приступаємо до роботи над собою. У цьому модулі ви познайомитеся з собою заново.
  • свідомість і відповідальність. Як зробити роботу над собою звичкою.
  • несиметрична діалектика. Причинно-наслідкові зв'язки на прикладі основних, які впливають на ваш дохід: свідоме-несвідоме, достаток-дефіцит, засоби-цілі, бути-мати.
  • відповідальність. Мотивація і прокрастинація. Види і цикли мотивації. Що криється за поняттями "лінь" і "прокрастинація", як з ними працювати.
  • опір змінам і психологічні захисту. Навіщо ви уникаєте зустрічі з собою.
  • самооцінка і впевненість в собі. Як перестати гойдатися на гойдалках і досягти стабільної самооцінки.
  • Енергія і ресурс. Чому не надавати їм значення в контексті заробітку - це мислення бідняка. Як ми зливаємо енергію і де тут аналогія з грошима. Емоційне вигорання, синдром хронічної втоми.
  • особисті межі і синдром хорошої дівчинки.
  • ідеалізація і знецінення: чому ці почуття заважають нам розуміти себе і будувати здорові відносини з грошима.
  • гроші жертви. Гроші Агресора. Гроші Рятувальника. Як ми використовуємо різні ролі трикутника у відносинах з грошима?
  • рівень життя і якість життя. У чому різниця і як ми потрапляємо в пастку, коли рівень життя зростає, а якість — ні.
  • Робота з внутрішнім конфліктом "хочу, але не можу".
  • страждання як опція. Досягаємо великих цілей без драми
4. Про гроші КОНКРЕТНО: рухаємося назустріч бажаного ДОХОДУ Модуль, який допоможе вам відповісти на питання: "Скільки я хочу заробляти?"і скласти план дій.
  • Психологія касира: прийняти-зберігати-віддати. Розбираємо всі етапи відносин з грошима.
  • Оборот і сценарій заробітку грошей. Як знайти і реалізувати свій успішний сценарій.
  • звички грошової поведінки
    1. Чому я не можу розлучитися з грошима, накопичую і не даю собі витрачати.
    2. Чому я зливаю всі гроші під 0 і живу від зарплати до зарплати.
    Розберемо всі вторинні вигоди і неусвідомлені глибинні мотиви.
  • Зберегти і примножити. Заощадження і подушка безпеки. Як виробити свою успішну формулу, якщо ненавидиш збирати.
  • бажання і цілі. Рівень норми. Гроші, які приходять під запит.
  • Установка на бажаний дохід: скільки я хочу і як до цього прийти.
5. Оточення і Ваші гроші: як це ПОВ'ЯЗАНО
Підвищуємо свій дохід через правильно збудовані відносини і комунікації.
  • Як оточення впливає на наше фінансове зростання. З якими людьми обов'язково потрібно будувати відносини для зростання і розвитку.
  • оточення = наше відображення. Що таке рівні відносини в житті і роботі.
  • батьки та їх роль у нашому фінансовому становищі. Як ієрархія відносин" батько-дитина " впливає на доходи. Навіщо і як брати ресурс для заробітку у батьків, навіть якщо з ними погані відносини або їх немає в живих.
  • чоловічі та жіночі гроші. Заробляти та/або приймати. Сімейний бюджет. Страх заробляти більше чоловіка. Страх фінансової залежності.
6. Професійні гроші
Вчимося не соромитися цін за свої послуги, з легкістю продавати дорого і працювати з клієнтом на рівних, без знецінення і надриву
  • Про вибір професії/справи. Хто я, для кого я, Куди я.
  • Як залучати ідеальних клієнтів і працювати з ними на довгострокову перспективу.
  • Як встановити будь-яку ціну на свій продукт/послугу. Що робити, якщо вам ніяково називати вартість своїх послуг або боязно її збільшити.
  • Синдром самозванця і що робити, якщо здається, що продукт недостатньо хороший.
  • Як продавати легко і дорого.
  • як вбудувати свою роботу і товарну лінійку в своє життя і пріоритети.
  • Методичка із завданнями і вправами.

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/ya__siyana/
 
Угорі