Що нового?

Придбаний Я можу все! Але це не точно: синдром самозванця і не тільки, листопад 2021 (Михайло Лабковський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 387 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У вас не виникає іноді почуття, що оточуючі вас переоцінюють? Вважають вас розумнішими,здібнішими, професійнішими, ніж ви є насправді? І, наприклад, платять вам більше, ніж ви того заслуговуєте. Або вважають вас якимось видатним співрозмовником, прямо інтелектуалом, а ви і "Улісса"-то до кінця не дочитали. І ви боїтеся, що "обман" ось-ось розкриється – достатньо лише допустити найменшу помилку...

Або інший приклад. У вас є мрія, і ви не просто лягли в її напрямку – ні, ви зробили якісь конкретні кроки: наприклад, отримали нову спеціальність. Але працювати по ній поки так і не почали – Ви ж поки що знаєте "не все". І треба "ще трохи підучитися".

Отримати ще одну "корочку". Відточити навик. Спочатку "попрактикуватися безкоштовно". І так далі, тощо. Роки йдуть, а ви так і продовжуєте стояти на місці. А, може бути, ви відмінно вмієте підбадьорювати інших і щиро вірите в те, що у них все вийде, а ось в себе не вірите зовсім. Ні, періодично ви готові звернути будь-які гори, але тільки якщо у вас є команда "уболівальників", а ось, залишившись наодинці з собою, ви згадуєте, скількох ще не вмієте, зациклюєтеся на скоєних помилках і свято вірите, що нічого не вийде.

Знайоме? Тоді чекаю вас 20 листопада о 19: 30 (за московським часом) на зустрічі ""я можу все! Але це не точно": синдром самозванця і не тільки".

на ній ми обговоримо:
  • звідки береться "синдром самозванця" і як від нього позбутися.
  • Як підвищити свою самооцінку (тому що справа, звичайно ж, в ній) і перестати озиратися на інших.
  • Як зробити той самий страшний і найважливіший перший крок.
  • Що робити зі своїми страхами.
  • Як перестати прислухатися до голосу внутрішнього критика. І багато, багато іншого.
про це і піде мова 24 листопада о 19:30(за московським часом) на публічній онлайн-консультації "відносини без з'ясувань: правила грамотної сварки".

Я традиційно поговорю 10-15 хвилин на заявлену тему, а потім більш конкретний напрямок наша бесіда прийме, виходячи з ваших питань. Задати їх можна в спеціальній формі при оплаті квитка.
https://privatelink.de/?https://labkovskiy.ru/event/publichnaya-onlajn-konsultatsiya-ya-mogu-vsyo-no-eto-ne-tochno-sindrom-samozvantsa-i-ne-tolko/
 
Угорі