Що нового?

Придбаний "Ягдари" - живі заготовки ягід на зиму (Оксана Міцкевич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Хто проведе майстер-клас?
Оксана Міцкевич
Дієтолог, автор серії книг" смачне з користю", фахівець федеральної програми" Здорове харчування", керівник школи природного розвитку, засновник онлайн-школи"Дівія".
"Ягдари" - живі заготовки ягід на зиму
Подивіться, що сьогодні до нас потрапляє на стіл з магазинів і супермаркетів у вигляді так званих "вітамінів"?

Це овочі, вирощені на збіднених грунтах з пестицидами, зерно, оброблене бромметілом, банани з етиленових газових камер, яблука покриті дифенілом, ягоди, зелень, і навіть лікарські трави в аптеках, опромінені радіацією. У той же час, у нас буквально під ногами знаходяться щедрі дари, створені дбайливою рукою Творця і вирощені Матінкою-Природою спеціально для нас. Подивіться на життєву силу трав і рослин. Тільки вони сьогодні здатні наситити кожну нашу клітинку життєдайною енергією і подарувати здоров'я!Найсмачніший подарунок природи-це, звичайно ж, ягоди. Причому, ми може насолоджуватися цим найціннішим ласощами не тільки влітку.

Мною розроблений авторський рецепт виготовлення "Ягдарів" (ягідних дарів), що дозволяє зберігати всю користь ягід без додавання цукру і абсолютно без термічної обробки. Це ароматне і запашне "живе варення" є цілою коморою корисних речовин! Крім цього я хочу поділитися з вами багаторічним досвідом різноманітних живих заготовок на зиму.

про що ви дізнаєтеся
Оксана Міцкевич
Дієтолог, автор серії книг" смачне з користю", фахівець федеральної програми" Здорове харчування", керівник школи природного розвитку, засновник онлайн-школи"Дівія".
Полуниця, суниця, чорниця, ірга, лохина, малина, чорна смородина, агрус, чорноплідна горобина, вишня. Я поділюся з вами найкращими рецептами живої консервації і вітамінних заготовками з цих ягід на зиму

Продажник:
https://privatelink.de/?http://diveia.ru/landing-page/yagdar/index.html#price-selection
 
Угорі