Що нового?

Набір учасників Як господині витрачати на приготування їжі всього годину на тиждень (Катерина Сухарська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 367 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Мене звуть Катерина Сухарська. Я домогосподарка, яка навчилася організовувати свій побут і свій час так, що витрачаю на нього не більше півгодини в день. Зокрема-на підготовку я витрачаю не більше однієї години на тиждень.

Я ділюся зі своїми читачами, глядачами, клієнтами і передплатниками тією інформацією, яку я накопичувала роками. А саме-як оптимізувати простір в будинку і на кухні, швидкими рецептами та іншими секретами ведення домашнього господарства. Та тільки з однією лише поправкою-я витрачаю на ведення домашнього господарства не більше півгодини в ДЕНЬ. А якщо чесно-то хвилин 15-20. Це і готування, і прибирання! Якщо ж говорити тільки про кухонні турботи, то на них у мене йде не більше однієї години на тиждень.

"як же ти все встигаєш?"- запитаєте ви.


Я просто зрозуміла одну істину-я не хочу провести чверть свого життя на кухні! Але ж за статистикою 42% жінок проводять на ній від 6 до 18 років! І примірявши ці дані на себе я твердо визначилася з тим, що є в моєму житті головним, а що-другорядним. Борщі і каструлі в число перших не увійшли.І я створила свою власну систему ведення господарства і готування, на яку йде мінімум часу. вона враховує навіть найменші дрібниці, на які ми майже ніколи не звертаємо уваги. саме нею я хочу поділитися з вами в даному курсі.

зміст курсу:
  • введення
  • Для кого цей курс?
  • правильний одяг та взуття. Створюємо робочий простір
  • розумна техніка. Мультиварка.
  • розумна техніка. Мікрохвильовка
  • розумна техніка. Духовка
  • розумна техніка. Блендер
  • розумна техніка. Електрочайник
  • сковороди, каструлі і плита
  • моєму продукти
  • чистимо правильно!
  • нарізка продуктів
  • вбивці часу і шлунка
  • рятувальники часу
  • посуд на кухні та сервіровка
  • Заготовки
  • спеції та соуси
  • Меню на тиждень. Секрети складання
  • не тільки даруємо, а й приймаємо
https://privatelink.de/?http://www.panisale.com/lenivaya_kulinariya/
 
Угорі