Що нового?

Як користуватися, купляти придбаний курс, перший раз на подібному сайті

YuliyaNum22

New member
В курсі, що мене цікавить стоїть позначка придбаний, але нема організатора. Також цікавлять всі подробиці, бо перший раз на подібному сайті. Під складчиною помітила, що готова придбати. Бачу по коментах то відповідають, то ні. Тут взагалі хтось є живий. Час до завтра.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вам потрібно написати, що готові оплатити під складчиною. Орг з'являється зазвичай від однієї години до трьох тижнів. На місяць у нас 600 нових замовлень виходить брати лише 400.
 

YuliyaNum22

New member
Вам потрібно написати, що готові оплатити під складчиною. Орг з'являється зазвичай від однієї години до трьох тижнів. На місяць у нас 600 нових замовлень виходить брати лише 400.
Я так і зробила декілька днів тому. Там пише, що нема організатора, але він придбаний. Але якщо і вам цікаво, то в мене час тільки до завтра.
 

Oxana17

Member
Доброго дня. Чи можу я розраховувати на отримання цього курсу? Чекаю з травня місяця. (В травні ви його вже організували, треба надати реквізити та матеріал). На форумі ви писали отримання через 1 місяці. Зараз вже липень.

 

Elenna

New member
Вітаю! Хочу оплатити курс
Facebook & Instagram без води 14.0. Групове навчання (Мирослав Лясковець)
 

rattlesnake

New member
Вітаю! Хочу оплатити курс
Facebook & Instagram без води 14.0. Групове навчання (Мирослав Лясковець)
вдалося купити? сам хочу, але не можу вкурити як тут все відбувається і в приват не напишеш
 
Угорі