Що нового?

Набір учасників Як народити здорову дитину. 19 потік (Марія Котлярова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 145.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

онлайн КУРС для вагітних
"Як народити здорову дитину"

до ОМУ підійде

вагітним після 10 тижнів
Вся інформація по вагітності! У ЖК нічого не пояснюють, а тільки лякають. На курсі ти отримаєш реальну підтримку і розуміння - як же виносити здорового малюка! Що можна і що не можна в вагітність.
тим, кому чекають 1-і пологи
Попереду повна невідомість. І тобі важливо знати, що і як буде в пологовому будинку, щоб пологи пройшли ідеально. Щоб лікарі не нашкодили. Щоб з тобою і малюком все було добре. І народити без страху і болю, а з бажанням повторити!
70% моїх учениць-первісток!
Повторнородящим
Якщо твої минулі пологи пройшли не так, як хотілося ... все може бути інакше! Після мого курсу мами відчувають різницю - що значить м'які пологи (в порівнянні з минулими-пологами по протоколу).
І для тебе буде окремий блок по тому, як підготувати старших діток до появи немовляти.
у кого було КС
Народити самій після КС-реально! Для тебе я записала спеціальні уроки, які допоможуть правильно підготувати себе до природних пологів!
тим, кого мучить страх пологів
Причини можуть бути різними, але їх важливо прибрати до пологів. Оскільки саме страхи роблять пологи болючими. Курс допоможе прибрати всі страхи!

ЩО ТИ ОТРИМАЄШ?
Щоденна підтримка кураторів під уроками
Всі матеріали доступні в запису протягом 9 місяців
Вебінари з Марією
Я буду поруч в найвідповідальніший момент!
8 авторських практик
9 аудіо
Авторські практики та аудіо на пологи
37 відео-уроків (дивишся в будь-який зручний час)
200 + відповідей на питання у відео-форматі
14 чек-листів
27 конспектів-шпаргалок до уроків, з таймінгами
Масштабну базу знань по вагітності та пологах
Зрозумілі і ємні відео-уроки по вагітності та пологах. Ми буквально за руку ведемо тебе-до твоїх ідеальних пологів і зустрічі з малюком
Систему навчання з 6 блоків:
Вітамін D: чому важливий для вагітних, як визначити дефіцит, якими препаратами заповнювати
Базовий мінімум вітамінів і мінералів, рекомендований вагітним
Методичка по харчуванню вагітних: як заповнювати дефіцити за допомогою їжі. Що можна що не можна. Особливості при ГСД, запорах, низькому гемоглобіні.

ФОРМАТ навчання
На навчання ти можеш оформити розстрочку БЕЗ відсотків.
Твоя 100% підготовка до м'яких пологів
3 прямих трансляції з відповідями на ваші запитання
9 місяців доступу до матеріалів
200 + відповідей на питання бази знань
4 тижні підтримки команди
6 рівнів навчання
4 СУПЕР бонусу
https://kurs.gotovakrodam.com/?utm_source=shapka&utm_medium=main&utm_campaign=kurs
 
Угорі