Що нового?

Придбаний Як помолодшати і виростити нові зуби, програма "Преміум" (Інна Нефедовська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7170 ГРН
Учасників: 0 з 172
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Інна Нефедовська
Б'юті-коуч і тренер зі здоров'я та омолодження, експерт з перспективних проектів розвитку можливостей людини
Більше 20 років успішної практики на виїзних семінарах, тренінгах та експедиціях в Росії, країнах СНД, за кордоном
Автор тренінгів по здоров'ю та омолодженню організму (в тому числі курсів "фейсліфтінг - молоде обличчя за 15 хвилин в день", "ліфтинг-Метод: Стань молодше на 10 років"). Керівник груп фізичного та енергетичного здоров'я в програмі "Здоров'я нації", автор програм "Медицина майбутнього", "Супер-омолодження організму — "вік вічної весни".
Нові клітини-Нова пружна шкіра-нові зуби-нові органи-ваша молодість і здоров'я надовго!

Запустити механізм саморегуляції організму. Це дозволяє вам:
  • Провести природне очищення і детоксикацію організму
  • Включити механізм активації програм, що народжують здорові клітини
  • Запустити механізм швидкого побудови нових клітин, біологічного омолодження
  • Підтягнути обвислу шкіру, усунути мімічні зморшки, створювати нові клітини, власні органи, зуби
програма "Преміум"
"Методика вирощування нових зубів" (10 вебінарів)
Інна Нефедовська
Б'юті-коуч і тренер зі здоров'я та омолодження, експерт з перспективних проектів розвитку можливостей людини
Більше 20 років успішної практики на виїзних семінарах, тренінгах та експедиціях в Росії, країнах СНД, за кордоном
Автор тренінгів по здоров'ю та омолодженню організму (в тому числі курсів "фейсліфтінг - молоде обличчя за 15 хвилин в день", "ліфтинг-Метод: Стань молодше на 10 років"). Керівник груп фізичного та енергетичного здоров'я в програмі "Здоров'я нації", автор програм "Медицина майбутнього", "Супер-омолодження організму — "вік вічної весни".
бонусні відеоуроки: фейсліфтінг - Гімнастика об'ємного ліфтингу для підтяжки щік, вправи від другого підборіддя і брилів.

Продажник:
https://arrowluck.ru/kak-pomolodet-i-vyirastit-novyie-zubyi/
 
Угорі