Що нового?

Придбаний Як позбутися від "синдрому хорошої дівчинки" і почати жити (Перукуа)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 1 з 57
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.5 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як часто ти замислюєшся про справжні причини негараздів, невдач і розчарувань?

Завжди простіше знайти винних де завгодно, крім того секретного місця, де вона ховається насправді.
І навіть, якщо ти прийняла себе як причину всіх подій твого життя, включаючи найважчі, ти все одно шукаєш не там.
Тому, що всередині тебе живе підселенка. Та, яка навчилася видавати себе за тебе. Саме вона- "хороша дівчинка", немов пташеня зозулі, що пробралася в гніздо твоєї мами, викинула справжню тебе, замінивши собою.
За ці роки цій "хорошій дівчинці" вдалося позбавити тебе права мати улюблену роботу, глибокі довірчі відносини, високий достаток і нарешті хорошу близькість.
Це тільки звучало мило і схвально, коли в дитинстві, твоя мама або тато безустанно повторювали тобі "будь хорошою", "будь як всі", "Не шуми, не танцюй, не стрибай", "хороші дівчатка так себе не ведуть", "якщо ти будеш хорошою дівчинкою, я тобі куплю..." — цей список маніпуляцій нескінченний. Але саме з нього почався процес підміни твоєї справжньої природи - тебе справжньою, на цю жорстоку підселенку.

зверни увагу, як часто в твоїй голові з'являються жорстокі думки і критика по відношенню до себе. Як часто ти критикуєш своє тіло, свої думки, ставиш під сумнів свої досягнення і цілі.
А тепер, задумайся, якщо головний принцип жінки це збереження і продовження життя, адже саме ми приносимо життя в життя через своє тіло. І потім направляємо всі свої сили на те, щоб наше дитя росло. Ми як жінки тут для того, щоб передавати далі естафету життя і любові... це чистий стан. Те, хто ж тоді в нас віщає ці злі і жорстокі думки? Адже любов і життя несумісні з такою нескінченною жорстокою критикою?

знайомся-це твоя "хороша дівчинка", або, як я свого часу, назвала його"синдром хорошої дівчинки".
Саме, вона примудрилася захопити твоє життя і почати жити її замість тебе. Це саме її голос пригнічує паростки твоїх надій і устремлінь на те, щоб вирватися з її чіпких лап і почати жити по-своєму.
Сумніви і неприйняття себе, породжувані її голосом вбивають всі шанси на зміни до того як ти навіть почала діяти.
І цей синдромом вразив практично кожну жінку на планеті. Ти не одна в пастці. Якщо ти подивишся навколо - ти побачиш багато впевнених у собі, сяючих достатком жінок, але навіть вони всередині сидять у в'язниці, ключ від якої в руках у їх власної "хорошої дівчинки".
Але правда в тому, що нічого не втрачено. Адже право жити було дано саме тобі!
Десь всередині твого серця як і раніше живе справжня ти. Так, можливо вона слабка і забита купою підмінених установок, цінностей, зобов'язань, ігрищ, правил і компромісів. Але вона жива! Ти жива! І не зломлена!
І саме тобі Я даю унікальний інструмент-цей, що не має аналогів у світі, курс, який допоможе тобі вирвати своє життя з її жорстких рукавиць.
Я виявила в жінках цей синдром 20 років тому і тоді ж дала йому назву "синдром хорошої дівчинки" © . І за десятиліття роботи з жінками розробила багато ефективних авторських практик і підходів дозволяють зі 100% гарантією позбутися від цього синдрому. Всі вони красиво упаковані в Матеріали цього курсу.
За останні роки мої практики допомогли десяткам тисяч жінок позбутися від цього синдрому, настав і твоя черга!
Уяви, у тебе в руках нарешті з'явився чарівний ключ, що дозволяє справжньою тобі, тієї живої справжньої дівчинці, вийти з далекого кута темної кімнати, вирости в дивовижну жінку, якою ти є, і увійти в Твоє справжнє життя!
Бери його, відкривай ворота і починай жити!

І так, Я даю 100% гарантію на цей курс, якщо раптом ти десь здаси на цьому шляху - я поверну тобі гроші за курс. Однак мій материнський інстинкт посилає тобі стільки любові, скільки повинно вистачити для твого повного переродження.

  • замість вступу: пара слів про те, як твої батьки запросили "хорошу дівчинку" в твоє життя
    15 хвилин
    З чого це все починається ...
    Як "хороша дівчинка" росла в тобі
  • 9 хвилин
    Що відбувалося в твоєму житті з роками...
    Про"красу хорошої дівчинки"
  • 12 хвилин
    Або як ми ставимося до своєї зовнішності
    Феномен соцмереж і б'юті блогерів
  • 7 хвилин
    Як синдром хорошої дівчинки захопив цифровий світ і потім твій розум
    Важливість ведення щоденника
  • 5 хвилин
    Як вивести" хорошу дівчинку " на чисту воду
    Твої стосунки з мамою
  • 7 хвилин
    На пошуки причин цієї підміни
    Твої стосунки з татом
  • 16 хвилин
    Продовжуємо розбиратися в причинах підміни
    Чуттєвість"хорошої дівчинки"
  • 10 хвилин
    Як ти позбавила себе природної жіночої чуттєвості і що з цим робити
    Ненависть до себе і темні фантазії
  • 10 хвилин
    Як "хороша дівчинка" контролює твій розум
    Вчимося відрізняти голос хорошої дівчинки
  • 6 хвилин
    Як почути свій голос серед усього, що відбувається в голові
    Вчимося відчувати своє тіло
  • 12 хвилин
    Підготуємося до практик
    Практика активації тіла через дихання
  • починаємо ...
    Як вкоренитися і повернути собі своє тіло
  • 10 хвилин
    Поговоримо про один з найголовніших енергетичних центрів в тобі жінки
  • Практика звільнення себе від контролю синдрому хорошої дівчинки
    30 хвилин
    Опрацювання на найглибшому рівні
    Одкровення після практики
  • 2 хвилини
    Усвідомлюємо і записуємо
    Важливість повернення в стан гармонії
  • 1 хвилина
    І цінний інструмент для цього
    Гармонізуючий саундтрек
  • 9 хвилин
    Повертаємося в стан цілісності і гармонії зі звучанням ОМ
    Медитація відновлення твоєї Справжньої Жінки в її правах
  • 35 хвилин
    Відпускаємо хорошу дівчинку, повертаємо собі себе
    Танець твоєї Справжньої Жінки
  • 3 хвилини
    Я жінка, а не хороша дівчинка
    Я не хороша дівчинка-саундтрек
  • 6 хвилин
    Саундтрек для танцю твоєї Справжньої Жінки
    Інтеграція курсу і останні напуття
  • 14 хвилин
    Попереду справжнє життя ...
    Щоденна практика
  • 12 хвилин
    Замість післямови: важливий елемент підтримки на кожен день
Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці, що продає.
https://privatelink.de/?https://www.peruquois.com/ru/courses/sindrom-horoshei-devochki/
 
Угорі